У Дніпрі з 3 червня розпочнуть роботу літні пришкільні табори

У Дніпрі з 3 червня розпочнуть роботу літні пришкільні табори

діти, школа, табір
Пришкільний літній табір у Дніпрі. Дніпровська міська рада

З 3 червня у Дніпрі почнуть працювати 88 пришкільних таборів. Такі літні табори, які діяли на базах шкіл, востаннє працювали у 2020 році.

Про це йдеться на сайті міської ради.

"Ми плануємо організувати відпочинок для 5780 дітей. Табори безкоштовно працюватимуть упродовж 15 робочих днів по шість годин на день: з 8:00 і до 14:00. Харчування для вихованців організують за рахунок коштів міського бюджету в розмірі 50% від вартості на день, 50% — за рахунок батьківських коштів", — розповіла завідувачка сектору соціального захисту управління освіти міськради Інна Васильєва.

За її словами, табори розраховані для дітей віком від 6 до 11 років. Для них підготують творчі та спортивні заняття, заходи з національно-патріотичного виховання.

"У цьому році ми готові прийняти на відпочинок 90 дітей. Ми готуємо п`ять загонів, у нас дуже насичена програма. Ми співпрацюємо з різноманітними нашими спортивними, музичними школами. Також ми придумали такі собі "неуроки" з англійської мови, з інформатики та з інших предметів", — сказала виконуюча обов`язки директорки гімназії №80 Юлія Полєва.

Усі заклади освіти, на базі яких працюватимуть табори, мають облаштовані найпростіші укриття.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок