Стало відомо, коли для школярів Дніпра завершиться навчальний рік

Стало відомо, коли для школярів Дніпра завершиться навчальний рік

школа, учні, Дніпро
Учні однієї з дніпровських шкіл. Дніпровська міська рада

Навчання у закладах загальної середньої освіти Дніпра закінчиться 30 травня, у мистецьких школах — 31 травня. Формат свята останнього дзвоника та урочистостей з нагоди вручення атестатів у кожній школі обиратимуть самостійно, виходячи з безпекової ситуації.

Про це повідомляється на сайті Дніпровської міської ради.

"Відповідно до чинного законодавства випускники звільнені від державної підсумкової атестації. Однак ті, хто планує вступати до закладів вищої освіти України, повинні скласти національне мультипредметне тестування (НМТ). Цього року воно проходитиме в один день. Випускники складатимуть НМТ в укриттях на базі пунктів тестування, організованих у 10 закладах освіти", — розповіла заступниця начальника відділу управління освіти міськради Олена Сокур.

Цього навчального року у Дніпрі випускників 9-х класів — 9821, 11-х — 5182, з них 325 претендентів на золоту медаль та 105 — на срібну.

За словами начальника управління культури міськради Євгена Хорошилова, вперше на базі чотирьох музичних шкіл ( №9, 15, 18, 19) з 3 червня працюватимуть літні музичні школи.

"Період відвідування триватиме тиждень. Це можуть робити не лише учні мистецьких шкіл, а й інші діти. Кожен заклад готує свою насичену програму. Батьки вже зараз можуть записувати своїх дітей", — сказав посадовець.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок