На Дніпропетровщині на хабарі затримали голову військово-лікарської комісії

На Дніпропетровщині на хабарі затримали голову військово-лікарської комісії

хабар, підозра, голова ВЛК
Повідомлення про підозру у вимаганні хабаря голові ВЛК ТЦК Дніпропетровщини. Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону/Facebook

На Дніпропетровщині затримали голову позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії (ВЛК) одного з районних центрів комплектування та соціальної підтримки. Йому повідомили про підозру у вимаганні хабаря.

Про це йдеться на Facebook-сторінці спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

Слідством встановлено, що до фігуранта звернувся військовозобов’язаний, який, маючи хронічні хвороби, вирішив оформити статус "непридатного" до військової служби за станом здоров’я.

Ознайомившись з усіма наявними документами військовозобов’язаного, голова ВЛК повідомив, що допоможе йому лише у видачі висновку щодо придатності служби у тилових частинах та терцентрах комплектування. А позитивне вирішення питання можливе лише у випадку передачі суми у 3500 доларів США.

Під час отримання частини хабаря у розмірі 1500 доларів США посадовця затримали. Йому повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (вимагання неправомірної вигоди за прийняття рішення на користь фізичної особи про визнання її непридатною до військової служби).

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок