Гранд-екскурсія музеями міста, лекція про вишиванки та прем`єра опери. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Гранд-екскурсія музеями міста, лекція про вишиванки та прем`єра опери. Куди піти на вихідних у Дніпрі

художній музей, Дніпро
Художній музей у Дніпрі. Суспільне Дніпро

Суспільне зробило добірку інформації про те, куди можна піти у Дніпрі цими вихідними. 18 та 19 травня на містян чекають пізнавальні лекції, гранд-екскурсія музеями, парад оркестрів та прем`єра опери за участі світової зірки Марії Максакової.

Лекція про вишиванки

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького запрошує на лекцію "Українська вишита сорочка: історія, традиція та тренди". На ній можна буде дізнатися появу вишитих сорочок в гардеробі міщанок та селянок, особливості виготовлення, специфіку крою у різний час, тренди у вишивці ХІХ-ХХ ст. та народні уявлення про сакральність сорочок. Буде дуже багато цікавих та маловідомих фактів саме Катеронославщину-Дніпропетровщину.

Коли: 18 травня о 12:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 16.

Вхід: дорослий квиток — 70 грн, дитячий — 40 грн.

Парад оркестрів

У Дніпропетровській філармонії імені Леоніда Когана відбудеться парад оркестрів за участі юних музикантів Дніпровської дитячої музичної школи № 6 ім. В. І. Скуратовського. У програмі: твори українських, європейських, американських композиторів та легендарні композиції відомих рок-музикантів, шедеври популярної естрадної та джазової музики.

Коли: 18 травня о 13:00.

Де: Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: квиток — 100 грн.

Гранд-екскурсія музеями міста

До Міжнародного дня музеїв Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького в колаборації з музеєм Вадима Сідура, Дніпровським художнім музеєм, технічним музеєм "Машини Часу" і музеєм історії Дніпра представлять наймасштабнішу театралізовану екскурсію. Цього дня оживуть історичні постаті міста, які розкажуть про своє життя-буття.

Де: початок від пам’ятника Дмитра Яворницького, а фініш на проспекті Яворницького, 75.

Коли: 18 травня о 14:00, 14:30 і 15:00.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Лекція в планетарії

Також у міському планетарії можна послухати лекцію "Сонячна система: еволюція і сьогодення". Слухачі зможуть дізнатися про те, як виникли планети і чому вони різні за складом, на яких з них могло існувати життя, а які з них зможуть стати придатними для життя у далекому майбутньому.

Коли: 18 травня о 17:00

Де: узвіз Крутогірний, 10.

Вхід: від 170 до 320 гривень за квиток.

Прем`єра опери

У Дніпровському театрі опери та балету в неділю відбудеться прем`єра опери "Флорія Тоска". Вже понад сто років глядачі, затамувавши подих, слідкують за драматичною історією Флорії Тоски та її коханням, сильнішим за людське зло. Партію Флорії Тоскі виконає зірка світової опери Марія Максакова.

Коли: 19 травня о 17:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 72-А

Вхід: необхідно придбати квиток.

Концерт ROCK&ROLL

У Дніпропетровській філармонії імені Леоніда Когана влаштують свято рок-н-ролу. Цей концерт – справжній бунт проти буденності. Прозвучать легендарні хіти Елвіса Преслі, Тіни Тернер, Біг Бед Вуду Деді та інших світових зірок. Також будуть танцювальні номери від талановитих танцюристів.

Коли: 19 травня о 18:00

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: Квитки від 200 грн.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок