Укриття — головна умова роботи. Стало відомо, скільки дитсадків працює в Дніпрі

Укриття — головна умова роботи. Стало відомо, скільки дитсадків працює в Дніпрі

дитсадки, укриття, Дніпро
У Дніпрі за змішаною формою працюють 75 дитсадків та 11 дошкільних підрозділах у школах. Фото: Міськрада Дніпра

У Дніпрі за змішаною формою працюють 75 дитсадків та 11 дошкільних підрозділах у школах. Про це повідомили в міській раді Дніпра.

За повідомленням, у місті облаштовують найпростіші укриття ще у восьми дитячих садочках. Вони згодом розпочнуть працювати у змішаному режимі.

Облаштоване найпростіше укриття — головна умова роботи дошкільного закладу, зазначили в міськраді.

Приміром, дитячий садок № 338, що на житломасиві Лівобережний, працює третій тиждень. У ньому організовано роботу 10 груп дітей старшого та середнього дошкільного віку.

"135 діточок відвідують садочок, батьки яких подали заяви щодо навчання за змішаною формою. Аби повноцінно відкритися, департамент гуманітарної політики відремонтував нам найпростіше укриття. Все зроблено як годиться: вентиляція, санвузли, стіни, стеля, підлога, освітлення, протипожежна сигналізація тощо. Укриття поділено на локації для проведення занять, рухливих ігор. Є куточок музичного працівника, психолога тощо", — розповіла директорка Оксана Тимошенко.

За словами заступниці начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Світлани Клявченко, наразі на базі 47 шкіл, двох садочків та закладу позашкільної освіти діють групи короткотривалого перебування та групи для проведення інтегрованих занять з підготовки до школи. Туди можуть приходити вихованці 87-ми дитсадків.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок