Дніпрянка виборола бронзу турніру світової серії з дзюдо в Австрії

Дніпрянка виборола бронзу турніру світової серії з дзюдо в Австрії

Єлизавета Литвиненко, спорт, дзюдо, Дніпро
Єлизавета Литвиненко серед переможців. Фото: НОК України

Єлизавета Литвиненко з Дніпра виборола бронзу турніру світової серії з дзюдо Austria Grand Prix 2024. Про це повідомило відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області.

Єлизавета піднялась на подіум вагової категорії -78 кг. Дівчина провела на австрійських татамі чотири поєдинки, у трьох — перемогла. В сутичці за бронзу дзюдоїстка взяла гору над бельгійкою Вікі Вершаере.

Це вже друга медаль Литвиненко в новому олімпійському сезоні. В лютому вона взяла також бронзу на Великому Шоломі в Баку.

Змагання Austria Grand Prix 2024 відбулися в місті Лінц (Австрія) 8-10 березня. У них взяли участь 528 спортсменів з 78 країн світу.

Що відомо про світові змагання з дзюдо

  • Дзюдо стало першим видом спорту, у якому атлетів з Росії та Білорусі допустили на великий турнір — чемпіонат світу 2023 року — у нейтральному статусі після оновлення рекомендацій Міжнародним олімпійським комітетом. Через це Україна бойкотувала світову першість.
  • Наступні відбіркові змагання до Олімпіади-2024 відбудуться у Світовому турі IJF 20-22 березня — четвертий Грендслем сезону прийматиме грузинський Тбілісі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок