У Дніпрі дослідили проби води з колонок: що показали аналізи

У Дніпрі дослідили проби води з колонок: що показали аналізи

вода, аналізи, пиття
Вода з колонки у Дніпрі. Фото: міська рада Дніпра

У Дніпрі взяли проби води з колонок, аби перевірити, чи придатна вона для пиття, а чи більш для технічних потреб.

Про це йдеться у пресрелізі міської ради, який отримало Суспільне.

За словами представника "Дніпроводоканалу" Яна Майдана, воду набрали у двох точках міста з колонок: на бульварі Рубіновий, 8 та по вулиці Юрія Кондратюка, 26. Аналіз проводили у незалежній лабораторії кафедри екології та захисту навколишнього середовища НТУ "Дніпровська політехніка".

"Перевірили на органолептичніМетод визначення показників якості продукції на основі аналізу сприйняття органів чуття: зору, нюху, слуху, дотику, смаку, фізико-хімічні властивості та подивились реакцію. Можна зробити висновок, що вода придатна лише для технічного користування", — сказав доцент кафедри екології "Дніпровська політехніки" Юрій Бучавий.

Спеціалісти рекомендують утриматися від споживання даної води навіть після кип'ятіння для пиття та приготування їжі. Використовувати її виключно для санітарно-технічних потреб та у садово-парковому господарстві.

У Дніпрі для безперебійного доступу до води у випадку екстрених ситуацій облаштували 97 колонок на правому та лівому берегах, а також 86 бочок на правобережжі міста. Адреси можна знайти на онлайн-мапі міста.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок