У Дніпрі лікарня імені Руднєва повноцінно відновила роботу

У Дніпрі лікарня імені Руднєва повноцінно відновила роботу

У Дніпрі відновили дію ліцензії на ведення господарської діяльності з медичної практики лікарні імені Руднєва.

Відповідний наказ з'явився на сайті Міністерства охорони здоровʼя України.

"Відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики комунального некомерційного підприємства "Міська багатопрофільна клінічна лікарня матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва" Дніпровської міської ради", – йдеться у повідомленні.

Відомо що напередодні у лікарні імені Руднєва тимчасово призупинили проведення хірургічних втручань, такий наказ Міністерства охорони здоров’я. Рішення ухвалили після смерті трьох людей, імовірно, через реакцію на препарати для наркозу. Ліцензії припиняли на період з 14 по 28 листопада.

Що відомо про післяопераційні ускладнення у пацієнтів лікарні імені Руднєва

  • У лікарні імені Руднєва в Дніпрі у післяопераційний період в 11 пацієнтів погіршилось самопочуття. За даними прокуратури області, один з пацієнтів, 11-річний хлопчик, помер.
  • За інформацією Міністерства охорони здоров'я, пацієнти ймовірно отримали побічну реакцію на медпрепарати, які застосовувалися під час проведення оперативних втручань. Попередньо, йдеться про медпрепарати для внутрішньовенного наркозу.
  • На партію підозрюваних у побічній дії препаратів накладено карантин та вилучено з обігу в медзакладі. Держлікслужба проводить власне розслідування.
  • За фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України.
  • 13 листопада стало відомо, що в міській багатопрофільній клінічній лікарні імені Руднєва в Дніпрі тимчасово призупинили операції. Лікарі поки не оперують, але консультують, надають амбулаторну допомогу та послуги з реабілітації. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України, з 14 по 28 листопада в закладі частково зупинили дію ліцензій за спеціальностями: дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, хірургія, анестезіологія.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок