З бюджету Дніпропетровщини виділять 35 млн грн на допомогу постраждалим від ракетних ударів у Кривому Розі

З бюджету Дніпропетровщини виділять 35 млн грн на допомогу постраждалим від ракетних ударів у Кривому Розі

Наслідки ракетного удару
. Пошкоджені через ракетний удар будинки у Кривому Розі. Фото: Суспільне Дніпро

З обласного бюджету Дніпропетровщини виділять 35 млн грн на допомогу жителям Кривого Рогу, постраждалим від ракетних ударів армії РФ. Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

За його даними, гроші, спрямовані до бюджету Кривого Рогу як субвенція підуть на допомогу людям, які постраждали від ракетних ударів по Центрально-Міському району, що стався 31 липня, та по центру міста, що стався 22 серпня.

Раніше з обласного бюджету виділили субвенцію у розмірі 15 млн грн для людей, чий будинок по вулиці Героїв АТО у Кривому Розі також понівечено ракетою.

Скільки виплачено з міського бюджету

Раніше стало відомо, що в Кривому Розі від початку повномасштабної війни з міського бюджету виплатили майже 44 млн грн матеріальної допомоги мешканцям пошкоджених або зруйнованих квартир та приватних будинків.

Так, після удару 13 червня по житловому сектору на вулиці Героїв АТО за 639 зверненнями про пошкоджене майно виплатили 14,5 млн грн. Зокрема, мешканці п'ятьох квартир першого та другого під'їздів п'ятиповерхівки отримали 3,4 млн грн на придбання нового житла. А в Центрально-Міському районі, який потерпів від ракетного удару 31 липня, виплатили матеріальну допомогу 525 мешканцям на загальну суму 12 млн грн.

Що відомо про ракетний удар по Кривому Рогу 13 червня 2023 року

  • У ніч на 13 червня війська РФ завдали масованого ракетного удару по Кривому Рогу. Влучили у п`ятиповерхівку, підприємства та склади. Загинули 12 людей. 38 людей травмовано.
  • Внаслідок ракетного обстрілу Кривого Рогу пошкоджено склад з водою, яку збирали на допомогу Херсонщині. Там працювали близько 25 цивільних людей. Воду, яку там зберігали, розвозили по всій країні, зокрема на Херсонщину для потерпілих через руйнування Каховської ГЕС.

Що відомо про ракетний удар по Кривому Рогу 31 липня 2023 року

  • 31 липня армія РФ вдарила ракетами по Кривому Рогу. Влучили по багатоповерхівці та навчальному закладу. Було шестеро загиблих, серед яких 10-річна дитина. Ще понад 70 людей — поранені.

Що відомо про ракетний удар по Кривому Рогу 22 серпня 2023 року

  • Вранці 22 серпня армія РФ вдарила ракетою по Кривому Рогу. Поранений чоловік, пошкоджені приватні будинки та лінія електропередач.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок