"Сплатив 100 тис. грн аліментів одразу". На Дніпропетровщині місяць працює система розшуку "Гарпун"

"Сплатив 100 тис. грн аліментів одразу". На Дніпропетровщині місяць працює система розшуку "Гарпун"

"Сплатив 100 тис. грн аліментів одразу". На Дніпропетровщині місяць працює система розшуку "Гарпун"
. Фото: Суспільне. Дніпро

У Дніпропетровській області за місяць роботи системи розшуку автомобілів "Гарпун" знайшли 150 боржників та стягнули з них до держбюджету 700 тисяч гривень. Про це в ефірі "Українського радіо UA: Дніпро" 30 липня повідомив начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Іван Легостаєв.

Система розшуку автомобілів "Гарпун" діє на стаціонарному посту поліції в Солонянському районі. Майже половина стягнутих за місяць коштів – на користь фізичних осіб.

"Був один випадок, коли боржник, транспортний засіб якого затримали, на місці погасив заборгованість зі сплати аліментів в розмірі 100 тисяч гривень" – зазначив Іван Легостаєв.

Сплатив 100 тис. грн аліментів одразу. На Дніпропетровщині місяць працює системи «Гарпун»
На Дніпропетровщині місяць працює система «Гарпун». Фото: Поліція Дніпропетровщини

За словами посадовця, майже всі зупинені боржники одразу гасять борг, щоб їхнє авто не забрали на штрафмайданчик.

«Щоб повернути транспортний засіб, окрім заборгованості, ще необхідно сплатити за евакуацію авто та перебування його на штрафмайданчику», – пояснив Іван Легостаєв.

У Дніпропетровській області продовжать встановлювати систему "Гарпун" на інших стаціонарних постах поліції, на трасах в регіоні та в місті Дніпрі.

Відомо

  • Інформаційна підсистема "Гарпун" інформаційно-телекомунікаційної системи "Інформаційний портал Національної поліції України" призначена для обробки відомостей про транспортні засоби усіх типів (автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи тощо) та номерних знаків, що розшукуються у рамках кримінального, виконавчого проваджень, проваджень у справах про адміністративні правопорушення, оперативно-розшукової діяльності, а також за ухвалою слідчого судді, суду.
  • Система розшуку "Гарпун" – це пілотна програма Міністерства юстиції та Національної поліції.

Авторка – Мальвіна Карпенко

Читайте також

  • На Дніпропетровщині перший поліцейський пост обладнали системою розшуку автівок

На початок