Облрада Дніпропетровщини просить уряд і парламент нарізати райони інакше: два варіанти змін

Облрада Дніпропетровщини просить уряд і парламент нарізати райони інакше: два варіанти змін

Облрада Дніпропетровщини просить уряд і парламент змінити плани щодо нового районування області. Про це йдеться у зверненні Дніпропетровської обласної ради до парламенту та Кабінету Міністрів.

За текстом звернення, пропонується два варіанти змін до нового районування.

  • Перший пропонує виключити з меж новостворюваного Синельниківського району території 8 об'єднаних громад та включити їх до території Павлоградського району. Мова йде про території Брагинівської сільської, Межівської селищної, Миколаївської сільської, Новопавлівської сільської, Першотравенської міської, Петропавлівської селищної, Слов’янської сільської, Української сільської громад.
  • Другий варіант – перенесення центру Синельниківського району з Синельникового до міста Першотравенська. Відповідно Першотравенський район має включати території 19 громад (території Брагинівської сільської, Васильківської селищної, Великомихайлівської сільської, Дубовиківської сільської, Зайцівської сільської, Іларіонівської селищної, Маломихайлівської сільської, Межівської селищної, Миколаївської сільської, Новопавлівської сільської, Першотравенської міської, Петропавлівської, Роздорської та Покровської селищних, Раївської, Слов’янської та Української сільських, Славгородської селищної та Синельниківської міської територіальних громад).

Що відомо

  • Раніше у Дніпропетровській області мешканці кількох громад висловили незгоду щодо нового поділу на райони. В першу чергу, через те, що новий адміністративний центр – Синельникове – знаходиться далеко від їхніх громад. За словами жителів, це ускладнює пересування та отримання адмінпослуг.
  • Рада майже вчетверо зменшила кількість районів в Україні. На Дніпропетровщині замість 22 районів створять 7.

Читайте також

  • Невдоволені новим районуванням. Влада й громрада Першотравенська звернулися до президента
  • Дніпру бракує понад 10 тисяч людей, аби вважатись містом-мільйонником
  • Новий бюлетень та ради в новоутворених районах: як голосуватимуть на місцевих виборах
На початок