Курсують щодня: які евакуаційні поїзди рухаються через Дніпро

Курсують щодня: які евакуаційні поїзди рухаються через Дніпро

Курсують щодня: які евакуаційні поїзди рухаються через Дніпро
. Руслана Гостюк/Суспільне Ужгород

Наразі жителі Донеччини, Запоріжжя та Херсона можуть виїхати безкоштовними евакуаційними потягами до центральних і західних регіонів. Про це йдеться на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окумованих території України.

Для того, щоб евакуюватися й отримати фінансову допомогу від держави, потрібно попередньо зареєструватися в органах місцевого самоврядування. При реєстрації на евакуацію потягом слід обов’язково повідомляти, до якої станції ви прямуєте.

Наразі курсують такі евакуаційні потяги:

  • № 119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції Запоріжжя о 09:45, у Дніпро прибуває о 12:07, у Кривий Ріг – о 15:29, до кінцевої станції Львів – об 11:44.
  • № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів, який відправляється з початкової станції о 14:15 і прибуває до Львова наступного дня о 12:44. Потяг слідує через станції Дніпро, Шевченко, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.
  • № 110/109 Херсон – Львів. З Херсона він відправляється о 14:27 і слідує через станції Миколаїв, Шевченко, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль. Прибуття до Львова – наступного дня о 10:18.

Читайте також

"Повість про потяг до перемоги". У Дніпрі відбулася презентація книги "Залізна евакуація"

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок