У Петриківці на Дніпропетровщині автор хіта "Байрактар" зняв кліп на нову пісню

У Петриківці на Дніпропетровщині автор хіта "Байрактар" зняв кліп на нову пісню

У Петриківці на Дніпропетровщині автор хіта "Байрактар" зняв кліп на нову пісню
. Дніпропетровська обласна військова адміністрація

Автор народного хіта "Байрактар" Тарас Боровок написав нову пісню, яка стане саундтреком до документального фільму про Петриківку, що на Дніпропетровщині. У селищі записали і кліп до пісні. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.

"Пісня, яку я написав, про українське мистецтво, творчу українську натуру, про нашу класну щиру душу. Вона стане саундтреком до документального фільму про Петриківку. Адже і саме селище, і знаменитий розпис – частина нашого генетичного коду, національної ідентичності", – розповів Тарас Боровок.

За його словами, спочатку прийшла мелодія до пісні. Зі словами було складніше. Але в підсумку, як зазначає пісняр, композиція "Це ми" — наймелодійніша та найліричніша з усіх його робіт.

До запису кліпу до пісні залучили досвідчених петриківських майстрів. Поєднали уквітчаний орнамент, національні символи, музику.

Майстриня Юлія Груниста розповіла: було цікаво і відповідально доєднатися до творчого процесу.

"Війна поставила свій відбиток. Але ми продовжуємо нести красу. Малюємо листівки для наших захисників із побажаннями. А ще наше мистецтво стало арт терапією. Найперше, для дітей, які приїхали із зони бойових дій", – сказала вона.

Пісня разом із відеодоробком незабаром з’явиться на ютуб-каналі Тараса Боровка. Загалом за час повномасштабної війни він написав понад 30 пісень.

Читайте також

На Дніпропетровщині автор хіта про байрактар Тарас Боровок дав концерти для поранених бійців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок