У Дніпрі змінюють графік вуличного освітлення: вулиці вимикатимуть о 19:00

У Дніпрі змінюють графік вуличного освітлення: вулиці вимикатимуть о 19:00

У Дніпрі змінюють графік вуличного освітлення: вулиці вимикатимуть о 19:00
. pexels.com

У Дніпрі вуличне освітлення вимикатимуть о 19:00, на мостах – опівночі. Про це йдеться на сайті міської ради.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, з 21 жовтня вуличне освітлення у місті, зокрема й у парках, скверах, на пішохідних зонах, а також підсвічування дерев та всіх малих архітектурних форм вимикатимуть о 19:00, а освітлення на мостах – о 24:00.

Що відомо

  • Уранці 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Російські військові випустили понад 80 ракет, близько 45 збили сили ППО. У Києві зранку приблизно о 8.15 під час повітряної тривоги у різних районах міста було чути вибухи. Зафіксовано 7 ударів по Києву.
  • 11 жовтня російські війська вдарили ракетами по енергетичній інфраструктурі у Павлоградському та Кам’янському районах Дніпропетровщини.
  • Через ракетну атаку понівечено автотрансформатори та резервні лінії електропостачання. Під час пікових навантажень є висока ймовірність від'єднання від електроенергії більш ніж 20% території регіону та перебоїв в роботі об’єктів критичної інфраструктури не лише Дніпропетровщини, а й Запорізької області.
  • У Дніпрі задля заощадження електроенергії з 11 жовтня тимчасово не працювало вуличне освітлення.
  • Через численні звернення дніпрян щодо незручності пересування вулицями міста у післяробочий час, з 14 жовтня запровадили графік вуличного освітлення у місті: вулиці міста – до 20:00; мости – до 23:59.

Читайте також

Задля економії електроенергії у Дніпрі внесли зміни в роботу електротранспорту

У Дніпрі для підприємців запровадили режим економії електроенергії: порушникам відключатимуть світло

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок