Ринок праці на Дніпропетровщині: які фахівці найбільш затребувані цьогоріч

Ринок праці на Дніпропетровщині: які фахівці найбільш затребувані цьогоріч

Ринок праці на Дніпропетровщині: які фахівці найбільш затребувані цьогоріч
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Найбільшим попитом у роботодавців Дніпропетровщини користуються фахівці з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 26% запропонованих вакансій) та кваліфіковані робітники з інструментом (понад 17%). Про це йдеться в повідомленні на сайті обласного центру зайнятості за підсумками січня-травня 2022 року.

За повідомленням, зокрема, дуже затребуваними є слюсарі, водії, трактористи, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, токарі тощо.

Також є значний попит на працівників сфери послуг – продавців, кухарів, охоронців та швачок; у сільськогосподарському секторі – на трактористів, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та робітників фермерського господарства.

Також високим попитом продовжують користуватися фахівці з досвідом роботи – лікарі, інженери, бухгалтери, психологи.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та сторожі, мовиться в повідомленні.

У 63% вакансій, заявлених роботодавцями Дніпропетровщини у січні-травні 2022 року, заробітна плата наближалася до середньої по області (14 479 грн).

Більшість вакансій зосереджені у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Що відомо

  • У січні-травні 2022 року про наявність вільних робочих місць службу зайнятості поінформували понад 5 200 роботодавців Дніпропетровщини. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями, перевищувала 20 тисяч.
  • Станом на 1 червня 2022 року в базі даних служби зайнятості області є майже 2 200 вакансій.

Читайте також

Завод-переселенець. До Дніпра переїхало підприємство з Краматорська: як воно працює

До ЗСУ та на посівну. Куди працевлаштовуються на Дніпропетровщині під час війни

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок