Платформа "СпівДія хаб" у Дніпрі прийняла вже 60 тонн гуманітарної допомоги

Платформа "СпівДія хаб" у Дніпрі прийняла вже 60 тонн гуманітарної допомоги

Платформа "СпівДія хаб" у Дніпрі прийняла вже 60 тонн гуманітарної допомоги
. ДніпроОВА

Платформа "СпівДія хаб – Дніпро" на базі Молодіжного центру прийняла вже 60 тонн гуманітарних вантажів, обробили більше тисячі заявок на отримання допомоги як переселенцями, так і мешканцями Дніпра й області. Про це йдеться в пресрелізі Дніпропетровської військової адміністрації, який отримало Суспільне.

"СпівДія – національна платформа, яка призначена для гуманітарної допомоги. Найперше, цивільному населенню та переселенцям. Молодіжна спільнота згуртувалася на волонтерському фронті", – зазначив заступник директора департаменту молоді і спорту ДніпроОВА Владислав Яцук.

Він додав, що створення платформи СпівДія – це ініціатива Офісу Президента. Долучилися чотири українські міністерства: Молоді та спорту, Охорони здоров’я, Розвитку громад та територій, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Волонтерами Хабу стали молодіжні організації "Helper", Молодіжна Рада Дніпра, охочі містяни, а ще викладачі і працівники закладів позашкільної освіти. Вони допомагають переселенцям. Тим людям, які не мають можливості придбати продукти та речі першої необхідності. А ще мешканцям Дніпра, які через війну опинилися у скрутному становищі.

До Хабу можна завітати особисто або відправити електронний запит. Для цього оформити онлайн-заявку на сайті.

Запит можуть подати й ті, хто шукає допомогу.

Додаткова консультація за телефонами: +38 093 507 63 57, +38 095 716 80 48.

Звертатися можна щодня, крім неділі, з 9.00 до 17.00.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок