"СпівДія хаб": у Дніпрі розповіли, як отримати допомогу людям, постраждалим від війни

"СпівДія хаб": у Дніпрі розповіли, як отримати допомогу людям, постраждалим від війни

"СпівДія хаб": у Дніпрі розповіли, як отримати допомогу людям, постраждалим від війни
. Фото: Unsplash

У Дніпрі можна отримати гуманітарну допомогу через "СпівДію хаб". Це програма, яка надає підтримку цивільним людям, які постраждали від війни. Про це розповіла директорка комунального підприємства "Молодіжний центр Дніпра" Ірма Нініашвілі.

За її словами, таку допомогу в Дніпрі можуть одержати як переселенці, так і люди з міст та областей, в яких зараз скрутне фінансове становище.

"Цей хаб був організований за підтримки Офісу президента України, КП «Молодіжний центр Дніпра», Молодіжної ради Дніпра та місцевих волонтерів, і ми перше місто, яке змогло налагодити роботу в хабі. Наші волонтери надають людям харчі, одяг, гігієнічну продукцію та інші необхідні речі", – зазначила Ірма Нініашвілі.

Аби отримати допомогу, потрібно звернутись на гарячу лінію "СпівДія хаб" за номером 380 (89) 120 33 04 або заповнити анкету на сайті https://spivdiia.org.ua/

Якщо хочеш допомогти в роботі "СпівДія хаб"

Наразі до волонтерства у "СпівДія хаб" долучились кілька десятків людей. Допомогу запропонували навіть підлітки. Та все ж хаб потребує додаткових рук.

Також волонтери просять приєднатись тих, у кого є автомобіль, аби розвозити гуманітарну допомогу.

Усі, хто бажає долучитись до роботи у хабі, можуть звернутись за телефонами: +380 (93) 507 63 57, +380 (95) 716 80 48. Крім цього, серед нагальних потреб – постільна білизна, розкладайки та ліжка. Також хаб постійно приймає харчі, предмети гігієни та одяг.

Що відомо

  • Станом на 28 березня в Дніпропетровській області зареєстрували 5,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
  • Зокрема, на Дніпропетровщині перебувають 3 тисячі родин, у тому числі майже півтори тисячі дітей.

Читайте також

Кілька простих правил. У Дніпропетровській ОВА розповіли, як не потратити на «гачок» работоргівців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок