Театр «Віримо!» в Дніпрі передає свої декорації на плетіння маскувальних сіток для армії

Театр «Віримо!» в Дніпрі передає свої декорації на плетіння маскувальних сіток для армії

Ексклюзивно

У Дніпрі міський комунальний театр «Віримо!» передає тканини, які використовувалися в декораціях, на виготовлення маскувальних сіток для української армії. Про це Суспільному розповів режисер і художній керівник театру Володимир Петренко.

«У кожного театру костюмерна – це маленький секонд-хенд, і витягається все, що було колись матеріальною цінності, що лежало роками. Намагаємось застосувати його до якогось діла», – сказав він.

Окрім того, театр передав одному з підрозділів ЗСУ вже готову маскувальну сітку, яка була частиною сценографії вистави «Шантеклер», сказав режисер.

За його словами, оскільки театр не має власного приміщення, то спільного волонтерського пункту актори не створювали. Наразі допомагають армії в різних групах: насипають мішки піском, виготовляють «їжаки», плетуть сітки.

«Зараз потрібні наші робочі руки, і ноги, й спокійні голови», – сказав Володимир Петренко.

Двоє з акторів трупи – Сергій Клименко та Олександр Корніленко – стали військовослужбовцями Збройних Сил України, додав режисер.

Що відомо

Театр «Віримо!» в Дніпрі існує понад 30 років. Починався з молодіжної театральної студії в Палаці дітей та юнацтва. Наразі це – міський комунальний заклад культури. У репертуарі більше десятка вистав, зокрема "Оргія" за Лесею Українкою.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок