Антибіотики та курс щеплень. Мешканку Дніпра вкусив безпритульний собака

Антибіотики та курс щеплень. Мешканку Дніпра вкусив безпритульний собака

Ексклюзивно
Антибіотики та курс щеплень. Мешканку Дніпра вкусив безпритульний собака
. Суспільне Дніпро

У Дніпрі мешканку житлового масиву Сокіл Олену Глєбову вкусив за ногу безпритульний собака. Жінка розповіла Суспільному: собака напав, коли вона йшла ввечері по вулиці Євпаторійській.

Одразу після нападу собаки дніпрянка зателефонувала у "швидку" і вже наступного дня отримала першу дозу щеплення від сказу.

"Собака вчепився в ногу, є прокус, є порвані штани, є больові відчуття. У "швидкій" сказали, що на травмпунктах вакцин у місті немає, треба звертатись до сімейного лікаря. Лікар же сказав, що на травмпунктах вакцини є і потрібно в першу чергу звертатись до них. Тобто допомога могла бути надана ще у день, коли все сталося", - розповідає Олена Глєбова.

Лікар ортопед-травматолог Микита Скуридін говорить: до нього щодня звертаються люди після нападів та укусів бродячих собак.

За словами дніпрянки, на Соколі мешкає близько 10 безпритульних собак, для них тут поставили саморобну буду з коріння дерев. Мешканці вулиці Євпаторійської додають: намагались собак відловлювати, телефонували в "Зооконтроль", але безрезультатно. Від того, що собаки чиповані, вакциновані, стерилізовані, кусатись вони менше не стали.

У Дніпрі безпритульні собаки нападають на мешканців. Що робити
Безпритульні собаки. Суспільне Дніпро

Суспільне також зателефонувало до комунального підприємства "Зооконтроль" та запитали, чи їм відомо про зграю безпритульних собак на житловому масиві Сокіл.

"Заявка по цій ситуації до нас потрапила через гарячу лінію міськради. До нас напряму ніхто не звертався. По собаках за цією адресою заявки є, собаки там є, ми вже багато з них стерилізували. Відлов там дуже важкий. По цій ситуації ми також працюємо, завтра вийде інспектор подивитись, що за собака там була, з кліпсою, чи без кліпси", - відповіла начальниця відділу реєстрації тварин комунального підприємства «Зооконтроль» Ірина Пономаренко.

Щодо Євпаторійської вулиці, то посадовиця порекомендувала не підгодовувати собак біля ринку, біля дитячих закладів і тоді вони з цієї території підуть.

Олена Глєбова надіслала запит у міськраду за даним питанням і отримала відповідь з рекомендацією звернення до притулків зоозахисних організацій. Наразі вона продовжує лікування антибіотиками та курс щеплень.

Читайте також

  • Як підгодовувати тварин узимку – розповідають дніпровські зооволонтери
  • На Житомирщині школярі зібрали гроші й купили корм, іграшки та ліки для безпритульних тварин
  • Скільки безпритульних тварин прихистили кияни у 2020 році. Розповідає КМДА

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок