У Дніпрі голова гаражного кооперативу заявляє про шахрайство попередника (ВІДЕО)

У Дніпрі голова гаражного кооперативу заявляє про шахрайство попередника (ВІДЕО)

У Дніпрі голова гаражного кооперативу заявляє про шахрайство попередника (ВІДЕО)
.

«Незаконним шляхом заволодів 19-ма гаражами». З такою заявою щодо свого попередника звернулася до поліції Тетяна Ріпп, голова гаражного кооперативу “Тольятті”, що у Соборному районі Дніпра.

Жінка говорить, що колишній голова кооперативу шахрайськи заволодів гаражами, які належать кооперативу. У лютому минулого року написала заяву до поліції, та, каже, слідство затягується. За цей час, говорить, їй погрожували і вимагали залишити посаду.

У свою чергу один із членів гаражного кооперативу “Тольятті”, заявляє, що Тетяна Ріпп не компетентна у своїй справі.

«Забирав гаражі у мертвих». Так каже Тетяна Ріпп про колишнього голову гаражного кооперативу Олександра Семенова. Жінка заявляє, що, користуючись своїми повноваженнями, чоловік переоформив гаражі людей, які давно померли.

«Мені випадково потрапили до рук люди, є дати, коли вони померли і є дати коли продали свої гаражі. Наприклад, людина померла у 2009 році, а гараж продала у 2013році. Отак встав та продав», – заявила Тетяна Ріпп.

Жінка розповідає, коли почала працювати головою кооперативу у 2018, помітила, що багатьох документів бракує.

«Довелося відновлювати документи. Я звернулася до виконкому нашого Соборного району. Мені зробили копії документів по діяльності нашого колишнього голови Семенова. Проаналізувавши ці документи, я побачила наступне: він займався “отжатием” у повному сенсі цього слова, “отжатием” гаражів у покійних людей. Тобто у членів кооперативу, які померли. Що він робив? Аж до того, що зламував гаражі, здавав машини на розбірку, займав ці гаражі та потім перепродавав ці гаражі, тим самим наживаючись», – стверджує голова кооперативу.

Юрист Тетяни Ріпп Олександр Швалюк каже, що на даний момент на попереднього голову кооперативу відкрили три кримінальні справи. Одну – за підробку документів, ще дві – за шахрайство. Чоловік каже: справа триває вже понад рік.

«Ми звернулися до слідчого, спитали, як триває слідство і у чому взагалі полягає на сьогоднішній день, на даній стадії слідство. Вона дала інформацію, що справи зникли, трьох справ немає. Потім через декілька днів вона сказала, що справи є. Тобто така невизначеність», – сказав Олександр Швалюк.

Суспільне намагається зв’язатися з колишнім головою кооперативу Олександром Семеновим. Суспільне також надіслало інформаційний запит до поліції з проханням прокоментувати справу.

У свою чергу, один з членів гаражного кооперативу “Тольятті” Станіслав Красніков каже, що Тетяна Ріпп не компетентна у своїй справі, тому її треба звільнити. Це питання чоловік підіймав на зборах, які відбулися у суботу, 15-го лютого.

«Стосовно привласнення гаражів, я не в курсі справи. А у суботу були збори щодо переобрання нового голови. За безгосподарську діяльність, яка тривала протягом двох років. Тобто за великі розтрати бюджетних грошей», – сказав Станіслав Красніков.

Чоловік стверджує, що на зборах було близько 60 людей. У кооперативі зареєстровано 600 гаражів.

Тетяна Ріпп же зазначав, що надалі намагатиметься доводити свою точку зору у судах.

На початок