Господар найбільшого кота і жінка з тисячами сонечок. Двоє дніпрян-рекордсменів 2020 року

Господар найбільшого кота і жінка з тисячами сонечок. Двоє дніпрян-рекордсменів 2020 року

Господар найбільшого кота і жінка з тисячами сонечок. Двоє дніпрян-рекордсменів 2020 року
. Суспільне. Дніпро

У 2020 році Дніпропетровщина посіла друге місце за кількістю зафіксованих рекордів серед регіонів України. До студії Українського радіо UA:Дніпро завітали двоє дніпрян, багаторазових рекордсменів України, – власниця найбільшої у світі та Україні колекції предметів у вигляді комах-сонечок Надія Комарова та господар найбільшого кота в Україні породи мейн-кун Володимир Нестеренко.

15 тисяч сонечок

За словами Надії Комарової, її захопленню предметами у вигляді комах-сонечок вже 20 років і вона свідомо йшла на рекорд України та світу.

Її перший рекорд зафіксували у 2014 році, тоді у її зібранні було 3 857 предметів у вигляді сонечок. Жінку визнавали рекордсменкою також у 2016 та у 2018 році.

Господар найбільшого кота і жінка з тисячами сонечок. Двоє дніпрян-рекордсменів 2020 року
Надія Комарова. Суспільне. Дніпро

Каже: наразі впевнена, що її рекорд ніхто не перевершить.

«У 2020 році я увійшла до Книги рекордів України як світовий рекордсмен, я побила рекорд мешканки Німеччини з кількістю предметів 5 тисяч 555. Зараз мій рекорд в Україні – 11 тисяч 680 предметів. Зараз моя колекція налічує 15 тисяч і поповнюється щодня. Тому мій рекорд перевершити дуже складно, я б сказала, неможливо. Бо колекція живе і поповнюється завдяки також мешканцям Дніпра та інших міст, які дарують мені предмети у вигляді сонечок», – розповіла жінка.

Кіт, який любить кекси

А от Володимир Нестеренко каже, що й не думав про те, що колись стане рекордсменом і господарем найбільшого кота в Україні. Розказує: 2012 року обирав котика на подарунок дружині.

Господар найбільшого кота і жінка з тисячами сонечок. Двоє дніпрян-рекордсменів 2020 року
Кіт Кекс. УНІАН

«Два місяці ми обирали йому ім’я, ніяк не могли визначитися, а потім побачили, як він з апетитом їсть кекси, отак і став він у нас Кексом. А потім помітили, що він стрімко росте і набирає вагу, ось так і зрозуміли, що він буде рекордсменом», – каже господар.

До Книги рекордів України Кекс потрапив з вагою 11 кг 760 г і довжиною 121 см. Довжина хвоста – 37 см.

«Коту Кексу 8 років і він у чудовій формі», – додає Володимир Нестеренко.

Зараз чоловік має власний розплідник котів породи мейн-кун і вважає: якщо хтось з котиків і перевершить у розмірах Кекса, то це буде хтось із його нащадків.

У 2020 році область посіла друге місце за кількістю зафіксованих рекордів серед регіонів України. Як розказала в ефірі Українського радіо UA:Дніпро керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, Дніпропетровщина планомірно рухалася до такого результату, але впродовж багатьох років попереду була Харківщина. І саме між цими двома регіонами була найбільша конкуренція.

«Так чи інакше, бачимо результат, що у 2020 році Харківська область не увійшла в трійку лідерів. Різниця між Дніпропетровщиною та Харківською областю у 7 рекордів», – сказала Лана Вєтрова.

Що відомо

  • Дніпропетровська область у 2020 році за кількістю рекордів вийшла на друге місце після Києва (23 рекорди). Найбільше рекордів у столиці та області – 110 зареєстрованих рекордів за рік. Бронзовим лідером вперше стала Івано-Франківська область з результатом 21 рекорд.

Читайте також

  • З пензлем у зубах Федір Романов встановив рекорд України з малювання картини на швидкість
  • Дніпрянка Ярослава Магучіх перемогла на міжнародних змаганнях Udin Jump Development
  • Власниця найбільшої колекції сонечок. Жителька Дніпра стала рекордсменкою Книги рекордів Гіннеса
На початок