Інсталяція з Lego за мотивами "Володаря перснів" потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Інсталяція з Lego за мотивами "Володаря перснів" потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Інсталяція з Lego за мотивами "Володаря перснів" потрапила до Книги рекордів Гіннеса
. Скріншот з відео

Інсталяція з фігурок Lego за мотивами серії книжок письменника Джона Толкіна та однойменної трилогії фантастично-пригодницьких фільмів "Володар перснів" потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

Guinness World Records оприлюднили відео інсталяції з Lego. Наживо зроблені з конструктора деякі локації Середзем'я і місця боїв зі всесвіту Толкіна можна побачити в музеї Smaerdland, який знаходиться в китайському місті Шеньчжень.

Над створенням конструкції зі 150 мільйонів деталей впродовж трьох років працювала команда з 50 дизайнерів. Інсталяція розміщена в одному з павільйонів музею і займає площу у 191 квадратний метр. Дизайнери розповіли, що у створенні цього світу вони надихалися "Володарем перснів", тому деякі локації зображують світ Середзем'я.

На мапі з Lego можна побачити гори з потоками лави, гігантські замки, армії, драконів та сотні фігурок лицарів. Також можна впізнати міні фігурки орків, а також чотири споруди, схожі на вежу Ортханк, що розташовані всередині фортеці з чорного цегли.

Фантастичний світ, який показали у відео, є лише однієюз небагатьох інсталяцій, які виставлені в музеї.

Що відомо

  • Ветеринари зоопарку в американському штаті Меріленд вилікували східну коробчату черепаху за допомогою інвалідного візка з Lego. Після цього тварина повернулася у своє природне місце існування в парку Балтімор Друїд Хілл.
  • Наразі комплект деталей "Тисячолітній сокіл" із "Зоряних воєн" є найбільшим набором Lego.
На початок