"Асортиментна кімната" запустила видавничий проєкт ilostmylibrary

"Асортиментна кімната" запустила видавничий проєкт ilostmylibrary

"Асортиментна кімната" запустила видавничий проєкт ilostmylibrary
Логотип видавництва ilostmylibrary від"Асортиментної кімнати". "Асортиментна кімната"

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську "Асортиментна кімната" запустила малотиражний видавничий проєкт про нішеві та периферійні локальні теми "не на часі". Проєкт перекладатиме нішеву літературу англійською.

Про це повідомляє "Асортиментна кімната".

Проєкт зосереджуватиме свою увагу на нонфікшні про мистецтво та освіту, зінах, артбуках, книгах про ментальну, географічну чи суспільну периферію. Фокусом, який бажає видавати проєкт, є також тексти про деколонізацію, децентралізацію та фемінізм, а ще про "сірі плями" фіксацію чи заповнення втрат.

Ilostmylibrary націлений на видання книг невеликими тиражами та не буде перекладати популярні видання українською мовою. Але проєкт має на меті перекладати український нішевий нонфікшн англійською мовою з подальшою промоцією в спеціалізованих аудиторіях.

"Ilostmylibrary — проєкт для і від покоління, яке не збирає бібліотеки та не прив'язується до речей та місць. Це спосіб серед втрат розгледіти щось, що часто залишається поза увагою. ilostmylibrary видає нішеві книги, артбуки, зіни про непідсвічене, непопулярне та периферійне, про те, що «не на часі»".

Наразі на сайті видавництва доступні:

  • артбук "Затоплення", що містить низку текстів про історію Івано-Франківська та Голокост;
  • "Колективні фантазії та восточные ресурсы" історія окупації Луганської області;
  • "Тут був художник" про локального франківського художника Парфьона.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок