Загинув військовий фотограф Арсен Федосенко

Загинув військовий фотограф Арсен Федосенко

Арсен Федосенко загинув на Харківщині 10 червня 2024 року
Арсен Федосенко. Facebook/Тарас Березовець

На Харківщині через важке поранення внаслідок російського обстрілу КАБамиКерована авіаційна бомба загинув військовий фотограф Арсен Федосенко.

Про це у соцмережах повідомляють його друзі та знайомі.

"Загинув один із найкращих фотографів ЗСУ Арсен Федосенко. Це туга і невимовний біль, бо бачився з ним на «Книжковому Арсеналі», але так і не зробили спільного фото, бо він завжди був по той бік апарату. Загинув як Герой, бо він ним і був", — у Х написав військовослужбовець і дизайнер Тарас Іщик.

Власник порталу Uwines Сергій Клімов повідомив, що Арсена поховають у Києві. Він також розповів, що на "Книжковому Арсеналі" фотограф із колегами працював над проєктом "Історії тих, хто обрав боротьбу".

У Facebook колишній народний депутат Борислав Береза розповів, що до лав ЗСУ Федосенко приєднався у 2022 році.

"Військовий фотограф завжди ризикує життям, щоб ми побачили більше. Багато фотокарток, які ви бачили у стрічці Страткому це його роботи. Він показував усім нам обличчя українських героїв у пікселі. Він був... Страшне слово «був»", — зазначає Береза.

Військовослужбовець і журналіст Тарас Березовець розповів, що протягом кількох місяців Федосенко був військовослужбовцем 518 батальйону в складі 1 окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна. А пізніше він перейшов на службу до Генерального штабу.

Березовець додав: "Запамʼятав Арсена постійно націленим на роботу, усміхненим і задоволеним навіть тоді, коли він валився з ніг від втоми. Сьогодні мені написало багато наших побратимів із 518 батальйону. Вічна памʼять герою і шана від воїнів".

Загинув військовий фотограф Арсен Федосенко
Арсен Федосенко. Facebook/Arsen Fedosenko

Арсен Федосенко — український фотограф, військовослужбовець. За фахом — художник-графік.

Від 2010 року працював з художніми й культурними фотопроєктами Національної філармонії України та посольства Італії в Україні.

Автор виставок. Його роботи зберігаються у приватних колекціях України, Норвегії, Німеччини.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок