Хакери зламали акаунти Періс Гілтон, CNN та Sony в TikTok. Під загрозою — інші "відомі" сторінки

Хакери зламали акаунти Періс Гілтон, CNN та Sony в TikTok. Під загрозою — інші "відомі" сторінки

TikTok
TikTok.

Хакери атакували акаунти CNN, Sony та Періс Гілтон на платформі TikTok.

Про це повідомляє Recorded Future News.

Зазначають, що невідомі зловмисники поширюють шкідливе програмне забезпечення через функцію обміну повідомленнями в соцмережі TikTok. У такий спосіб хакери можуть заволодіти акаунтом без того, щоб жертва натискала на будь-яке посилання або завантажувала що-небудь.

"Нашій безпековій команді відомо про потенційний вірус, націлений на низку відомих акаунтів. Ми вжили заходів, щоб зупинити цю атаку й запобігти її повторенню в майбутньому", — заявив представник TikTok в інтерв'ю Recorded Future News.

Він додав, що соцмережа комунікує безпосередньо з власниками постраждалих акаунтів, щоб за потреби відновити доступ до них. Втім, фахівець відмовився відповідати на питання про те, яке саме шкідливе програмне забезпечення використовувалося та скільки акаунтів було уражено, або озвучити свої припущення щодо осіб зловмисників.

Хакери й раніше використовували соцмережу для кібератак, причому за останні роки було виявлено кілька таких кампаній. Наприклад, у 2022 році хакери використали популярний TikTok-челендж, щоб змусити людей завантажити вірус і здобути доступ до їхніх конфіденційних даних.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок