Актор-лялькар та військовий Євген Невинський загинув на фронті

Актор-лялькар та військовий Євген Невинський загинув на фронті

Євген Невинський загинув на фронті у липні 2023 року
Євген Невинський. Facebook/Київський академічний театр ляльок

На фронті загинув актор, механік театральної ляльки та військовий Євген Невинський. У липні 2023 року він пропав безвісти, але у травні генетична експертиза підтвердила загибель.

Про це повідомив Український центр Міжнародної спілки діячів театру ляльок.

Євген Невинський — актор-ляльковод, художник-оформлювач ігрових ляльок. Йому було 50 років.

Протягом 30 років він працював у Київському муніципальному театрі ляльок. Тут він також працював конструктором, а також і у державному театрі ляльок, на Кафедри мистецтва театру ляльок КНУТКіТ ім. Івана Карпенка-Карого, де з 2004 до 2016 викладав технологію виготовлення театральної ляльки.

Після початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Служив у 118-й окремій механізованій бригаді.

27 липня 2023 року зник на Запорізькому напрямку.

Співчуття рідним і близьким актора висловили на сторінці PEN Ukraine та Київському театрі ляльок на лівому березі Дніпра.

"Ми також хочемо, щоб Євгена пам'ятали за те, що він зробив за життя: чудові ролі, прекрасні ляльки. Конструктор ляльок — рідкісна професія, та Євген опанував її на відмінно. Ми зберігатимемо його роботи, а ви прямо зараз можете побачити їх в експозиції Державний Музей Іграшки, на стенді, присвяченому роботі Євгена, та у постійних експозиціях в нашому театрі",додають у Київському академічному театрі ляльок.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок