Київське дизайн-бюро запустило друковане періодичне видання "Літопис українського дизайну"

Київське дизайн-бюро запустило друковане періодичне видання "Літопис українського дизайну"

Spiilka випускає перший номер "Літопис Українського дизайну"
Літопис українського дизайну. Spiilka

Українське дизайнерське бюро Spiilka запускає друковане періодичне видання про український дизайн. Перший випуск уже доступний до передзамовлення.

Про це йдеться в пресрелізі, наданому Суспільне Культура.

"«Літопис» — це наш внесок у культуру, наш горокракс — згадка про те, що ми, дизайнери України, жили і створювали. Це наша розповідь для іноземців, щоб вони перевідкрили нас для себе і, можливо, полюбили з новою силою. І, отже, були більш охочими підтримувати та допомагати", – розповів головний редактор "Літопису" та дизайн-директор Spiilka Володимир Смирнов.

У першому випуску 200 сторінок. Там будуть архівні світлини та 11 історій дизайну від створення герба УНР до розвитку компанії Petcube.

Бюро планує випустити 10 номерів видання, а також підготувати книжку "Антологія українського дизайну" англійською мовою.

Станом на зараз перший випуск можна передзамовити. 28 травня відбудеться презентація "Літопису" в креативному просторі MacPaw Space у Києві.

Перший випуск дизайн-бюро створило разом зі школою популярної культури SKVOT, видавництвом ist publishing, а також з підтримкою української IT-компанії MacPaw, компанії освітніх технологій Headway та юридичної фірми "Василь Кісіль і Партнери".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок