У 2024 році 10-й Львівський медіафорум (LMF) пройде 16–18 травня. Протягом трьох днів події відбуватимуться у межах фокусної теми "Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі".
Суспільне Культура деталі програми повідомили організатори.
Програму X форуму формують два потоки: Common Language і Common Sense.
"Протягом трьох днів спікери й учасники разом шукатимуть спільну мову й визначатимуть роль, яку в цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, міжнародні організації, національні органи влади, дипломати та інші учасники процесу", — додають організатори.
Серед подій заплановано воркшопи, дискусії, публічні інтерв'ю, презентації та майстеркласи.
Повну програму можна переглянути тут.
Серед спікерів програми:
- Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Центру громадянських свобод, юристка-правозахисниця;
- Ґаятрі Чакраворті Співак — американська літературознавиця і філософиня, професорка Колумбійського університету; співтворчиня теорії постколоніалізму, яка фокусується, зокрема, на ролі жінки в постколоніальному дискурсі;
- британський нейрохірург Генрі Марш;
- професор європейських студій Оксфордського університету Тімоті Ґартон Еш;
- британський письменник, журналіст і воєнний кореспондент Дейвід Патрикаракос;
- американська літературознавиця Ева Томпсон;
- уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець;
- журналістка, документалістка, засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу, співзасновниця The Reckoning Project Наталія Гуменюк та інші.
"Час, коли гострота новин про російську агресію забезпечувала солідарність світу з Україною, минув. Тепер, аби бути почутими й отримувати підтримку, ми повинні на рівних вливатись у світову спільноту, пояснювати себе й розуміти інших", — говорить керівниця медіафоруму Ольга Мирович.
Львівський медіафорум проводять із 2023 року. Він є найбільшою конференцією про медіа і для медійників у Східній та Центральній Європі.
Конференція вдруге пройде в одному з найбільших укриттів Львова. Вхід безкоштовний, але організатори зазначають, що кількість місць обмежена, тому потрібно заповнити форму. Дедлайн — 6 травня 2024 року.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]