Письменниця Наталія Матолінець стала членкинею шведського PEN

Письменниця Наталія Матолінець стала членкинею шведського PEN

Наталія Матолінець
Письменниця Наталія Матолінець. Natalia Matolinets/Facebook

Українська письменниця Наталія Матолінець стала членкинею шведського PEN.

Про це вона повідомила у Facebook.

"Спойлер: мене прийняли! Кажу «так» видимості української літератури у світі, чомусь абсолютно неочікуваному, але від того не менш дивовижному, і чудовим людям, які мене підтримують", — написала Наталія Матолінець.

Що відомо про Наталію Матолінець

Наталія Матолінець — українська письменниця зі Львова, яка працює в жанрах фентезі, міського фентезі, міфологічного фентезі, young adult та new adult. Співпрацює з видавництвами Vivat та "АССА".

Серед її книжок — "Варта у Грі", "Гессі", "Варта у Грі. Артефакти Праги", "Академія Аматерасу", "Керамічні серця", "Варта у Грі. Кров Будапешта" та "Всі мої Ключі і Ґайя".

Наталія Матолінець закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, працювала в низці медіа. З 2014 року — членкиня Національної спілки письменників України.

Окрім цього, в травні 2021 року Наталія стала співзасновницею літературного об'єднання "Фантастичні talk(s)", разом із чотирма іншими українськими письменницями-фантастками: Світланою Тараторіною, Дарією Піскозуб, Наталією Довгопол та Іриною Грабовською.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок