Українська кіноакадемія разом із Netflix запускає програму підтримки сценаристів і продюсерів

Українська кіноакадемія разом із Netflix запускає програму підтримки сценаристів і продюсерів

Фонд Netflix надасть гранти українським сценаристам і продюсерам
Виробництво кіно. Unsplash/GR Stocks

Українська кіноакадемія за підтримки Netflix Fund for Creative Equity запускає програму для допомоги українським сценаристам і продюсерам.

Про це повідомляє Українська кіноакадемія.

Кінематографісти можуть отримати гранти по 10 000 доларів на 20 проєктів із розроблення сценарію повнометражного художнього фільму. Отримати грант можуть команди сценаристів із громадянством України.

Кожна обрана команда також зможе відвідати майстеркласи, розроблені EAVE (European Audiovisual Entrepreneurs), а ще отримає індивідуальні консультації та наставництво від експертів EAVE щодо написання сценарію, фінансування та маркетингових стратегій для їхніх проєктів.

До участі в програмі допускають оригінальні повнометражні ігрові фільми, тривалістю 70 хвилин і більше, що на момент подання заявки перебувають на стадії розроблення.

Дедлайн подання заявок — 17 квітня 2024 року. А до 20 травня оголосять, хто ж отримали гранти. Далі обрані команди мають закінчити розроблювати сценарії до 31 жовтня.

Проєкти будуть оцінювати чотири міжнародні галузеві члени журі: Крістіна Оберг, Юлія Гебауер, Миколай Покромскі та Магдалена Шведкович. У кіноакадемії зазначають, що сприятимуть у перекладі готових сценаріїв англійською мовою, щоб проєкти мали вихід на міжнародний кіноринок.

Це не перша співпраця Української кіноакадемії з Netflix Fund for Creative Equity. Наприклад, уже вдалося допомогти 48 проєктам із розробленням сценаріїв та 10 проєктам із постпродакшеном.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок