Біллі Айліш анонсувала дату виходу нового альбому та додала всіх підписників до близьких друзів

Біллі Айліш анонсувала дату виходу нового альбому та додала всіх підписників до близьких друзів

Біллі Айліш
Біллі Айліш на церемонії нагородження "Оскар-2024". Sarah Morris/WireImage/GettyImages

Новий альбом Біллі Айліш Hit Me Hard And Soft вийде вже 17 травня. У межах промокампанії з виходу третього студійного альбому Біллі робила низку загадкових релізів.

Про анонс співачка оголосила в Instagram.

На обкладинці нового альбому — Біллі Айліш під водою. Також Біллі заявила, що не випускатиме синглів до повного релізу, адже хоче видати увесь альбом одразу.

До цього раніше сьогодні, 8 квітня, в Instagram Біллі з'явилось відео зі шматком невиданого синглу та підписом READY? ("Готові?"). У відео затемнена фігура тоне у воді. Так співачка тизерила нову пісню та третій студійний альбом.

До цього 2 квітня по світу з'явилися таємничі білборди з цитатами Did I Cross The Line? ("Чи я перетнула межу?"), She`s The Highlights ("Вона — найголовніша"), I Try To Live In Black And White ("Я намагаюсь жити чорно-біло") та лого Біллі. Ймовірно, це рядки з її нових пісень. Вони зроблені в синіх тонах, які відповідають кавер-фото в соцмережах Біллі, та відкривають "нову еру" в її творчості. Схожу тактику Біллі вже використовувала у 2021-му для просування другого альбому Happier Than Ever.

До того ж 4 квітня Біллі Айліш додала всіх своїх підписників в Instagram у близькі друзі. Так за 16 годин їй вдалось додати собі п'ять мільйонів нових підписників та підняти масове обговорення в соцмережах.

А вчора, 7 квітня, Айліш видала сториз зі словами Hit Me ("Удар мене"), що, як виявилось є частиною назви альбому.

Біллі Айліш додала підписників до близьких друзів та дропнула тизер до нового треку
Сторіс Біллі Айліш зі словами "Hit Me". IG/@billieeilish

Третій студійний альбом Біллі Айліш вийде за три роки після її лонгплею Happier Than Ever. Зараз 22-річна співачка має два "Оскари" за найкращий саундтрек та сім премій "Ґреммі" за дебютний альбом When We All Fall Asleep, Where Do We Go? і саундтрек до фільму "Барбі" — пісню What Was I Made For?.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок