Помер актор британського ситкому "Офіс" Юен Макінтош

Помер актор британського ситкому "Офіс" Юен Макінтош

Помер актор британського ситкому "Офіс" Юен Макінтош
Актор Юен Макінтош, Лондон, 10 серпня 2016 року. Фото: Dave J Hogan/Getty Images

Актор Юен Макінтош, відомий за роллю в британському ситкомі "Офіс", пішов із життя 19 лютого. Йому було 50.

Про це пише The Guardian.

Менеджерська служба актора Just Right Management повідомила, що Макінтош помер мирно в будинку догляду. У службі додали, що сім'я Макінтоша вдячна всім за підтримку актора. Для родини та близьких друзів відбудеться закрита церемонія кремації, публічне прощання відбудеться пізніше цього року.

Чел Джаст із Just Right Management розповіла, що актор останні два роки нездужав. Вона також заявила, що Макінтош був неймовірним актором та навіть кращою людиною, він смішив людей і мав дуже добре серце.

Актор "Офісу" Рікі Джервейс у соцмережі "Х" висловив співчуття через смерть Макінтоша: "Надзвичайно сумні новини. Дуже смішний і дуже милий Юен Макінтош, відомий в широких колах, як «Великий Кіт» з «Офісу» помер. Абсолютно неповторний. Спочивай з миром".

Макінтош, найбільше відомий за роллю бухгалтера Кіта Бішопа в комедійному британському серіалі "Офіс". Його персонаж відповідав на питання в діалогах дуже монотонно і лаконічно, за сюжетом радше би хотів стати диджеєм, ніж бухгалтером. Тобто був незадоволений своїм вибором професії.

Макінтош також зіграв у серіалах "Марінда" та "Маленький британець", а ще мав епізодичну роль у фільмі "Лобстер" Йоргоса Лантімоса. У 2022 році він з'явився з камео у фінальній серії третього сезону "По той бік життя", де головну роль зіграв Джервейс.

Автор: Олег Челяк

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок