Оскарівський лауреат Сем Мендес зніме 4 фільми про The Beatles — по одному про кожного учасника гурту

Оскарівський лауреат Сем Мендес зніме 4 фільми про The Beatles — по одному про кожного учасника гурту

Оскарівський лауреат Сем Мендес зніме 4 фільми про The Beatles — по одному про кожного учасника гурту
. www.comumonline.com

Режисер Сем Мендес ("Краса по-американськи") створить чотири фільми — по одному про кожного учасника гурту The Beatles. Пол Маккартні, Рінго Старр та сім'ї Джона Леннона і Джорджа Гаррісона уже надали повні права на історію життя та музику для створення сценарію.

Про це 20 лютого повідомляє Deadline.

Стрічки розповідатимуть взаємопов'язані історії, по одній з погляду кожного учасника гурту. Фільми, зняті компаніями Sony Pictures та Sir Sam's Neal Street Productions, вийдуть на екрани кінотеатрів у 2027 році.

Сам Мендес сказав, що для нього "велика честь розповідати історію найбільшого рок-гурту всіх часів". Він додав, що йому "дуже цікаво кинути виклик уявленням про те, що таке похід у кіно".

Наразі незрозуміло, чи вийдуть чотири фільми одночасно, чи будуть випущені поетапно, але Sony заявила, що вони матимуть "інноваційну каденцію випуску", про яку оголосять пізніше.

Це перший випадок, коли Apple Corps Ltd. та The Beatles — Пол Маккартні, Рінго Старр та сім'ї Джона Леннона і Джорджа Гаррісона — надали повні права для зйомок фільму.

Старр у X висловив захоплення майбутнім проєктом: "Ви чули новини? О, Боже. Ми всі підтримуємо проєкт фільму Сема Мендеса. Так, дійсно. Мир і любов".

Що відомо про The Beatles

The Beatles вважають найвеличнішим британським гуртом усіх часів. Їхні 15 альбомів очолювали хіт-паради Великої Британії — це більше, ніж у будь-якого іншого виконавця, а кількість проданих платівок гурту перевищує один мільярд екземплярів.

Серед їхніх найвідоміших хітів — Yesterday, Hey Jude, A Hard Day's Night, Eight Days A Week, Let It Be, Come Together, Here Comes The Sun, Twist and Shout, Love Me Do і Help!

У листопаді 2023 року The Beatles випустили те, що було названо їхньою "останньою піснею" — трек Now and Then. Мелодію створив Джон Леннон у 1978 році, але запис був не найкращої якості, що не давало можливості створити повноцінну пісню. Тільки із застосуванням штучного інтелекту вдалося витягти інструменти та вокал з демо.

Трек вийшов 2 листопада 2023 року і очолив британський хіт-парад синглів. Гурт очолив чарт уперше за 54 роки, ставши єдиним колективом, який очолював хіт-парад після такого розриву.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок