Дональд Трамп звинувачує Тейлор Свіфт у "зраді", якщо вона підтримає Байдена на виборах

Дональд Трамп звинувачує Тейлор Свіфт у "зраді", якщо вона підтримає Байдена на виборах

Дональд Трамп звинувачує Тейлор Свіфт у "зраді", якщо вона підтримає Байдена на виборах
Фото: Instagram/taylorswift

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що розцінить як "зраду", якщо співачка Тейлор Свіфт на президентських виборах 2024 року підтримає Джо Байдена.

Про це повідомляє The Guardian.

Трамп аргументував свою позицію тим, що співачка отримала вигоду від законів, прийнятих саме під час його президентства. Він мав на увазі, зокрема, Закон про модернізацію музики, який допоміг виконавцям легше заробляти роялті та ліцензійні відрахування через музичні стримінгові сервіси.

Він додав, що Свіфт "нізащо не підтримає шахрая Джо Байдена" й ніколи не була б "нелояльною до людини, яка заробила їй стільки грошей".

Свіфт підтримала Байдена на виборах 2020 року, але стосовно своєї позиції під час виборчої кампанії 2024-го вона ще публічно не висловлювалася.

Тейлор Свіфт і політика

Видання Politico зазначало, що протягом своєї майже двадцятирічної кар'єри Свіфт "втягнулася в американську політику й часто опинялася в центрі вічної культурної війни в країні, незважаючи на попередні спроби триматися осторонь політичної дискусії".

Зокрема, у вересні минулого року співачка закликала 272 мільйони своїх підписників в Instagram зареєструватися для участі в голосуванні у США. Вже за кілька годин сайт Vote.org повідомив про на понад 35 тисяч реєстрацій більше, ніж минулого року — тобто на 23 % більше.

А в січні віцепрезидент Європейської комісії Маргарітіс Схінас заявив, що хоче попросити Тейлор Свіфт допомогти підвищити явку молоді на цьогорічних європейських виборах. Схінас переконаний, що представник молоді зможе "мобілізувати однолітків до участі у виборах краще за чиновників".

Хто така Тейлор Свіфт

Тейлор Свіфт — одна з найпопулярніших американських попзірок 2000-х. Вона — володарка 225 професійних нагород, зокрема 14 премій "Ґреммі".

Свіфт стала першою з нині живих виконавців, чиї чотири альбоми одночасно опинилися в десятці найпопулярніших альбомів чарту. Ба більше, Тейлор Свіфт — єдина співачка, чиї альбоми п'ять років поспіль опинялися на першому місці чарту.

Також у червні 2023 року вона мала найбільшу кількість одночасних альбомів в чарті Billboard 200, коли 10 її платівок потрапили в чарт одночасно.

Світовий тур Тейлор Свіфт The Eras став найкасовішим в історії: дохід від нього вперше у світі перевищив $1 млрд. Окрім цього, співачка стала "Людиною року 2023" за версією Time, увійшла в рейтинг "100 найвпливовіших жінок" світу від Forbes, а також отримала рекордне роялті від платформи Spotify — $100 мільйонів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок