Як стати мільйонеркою: Тейлор Свіфт отримає $100 мільйонів роялті зі Spotify

Як стати мільйонеркою: Тейлор Свіфт отримає $100 мільйонів роялті зі Spotify

Як стати мільйонеркою: Тейлор Свіфт отримає $100 мільйонів роялті зі Spotify
Фото: Fernando Leon/TAS23/Getty Images for TAS Rights Management

Співачка Тейлор Свіфт отримає виплату роялті від Spotify — $100 мільйонів. Це більше, ніж будь-який інший артист на цій платформі.

Про це повідомляє Billboard.

За 2023 рік Свіфт набрала на Spotify 26,1 мільярда прослуховувань — найбільше серед усіх виконавців. Вона випередила таких виконавців, як триразовий переможець Spotify Wrapped Bad Bunny, а також The Weeknd, Дрейк і Peso Pluma.

Видання зазначає, що це було очікувано, зважаючи на успіх її альбому Midnights, що вийшов наприкінці 2022 року, а також два перезаписи, що очолили чарти: Speak Now (Taylor's Version) та 1989 (Taylor's Version), останній з яких зібрав колосальні 375,49 мільйона офіційних прослуховувань за перший тиждень.

Також там додали, що співачка заробить більше грошей, аніж хто-небудь заробляв на платформі.

Згідно з Billboard, 26,1 мільярда прослуховувань становлять близько $97 мільйонів. Але оскільки рік ще не закінчився, то кількість її прослуховувань може зрости до 27,2 мільярда. Так співачка заробить тільки на Spotify близько $131 мільйона.

Загальна кількість прослуховувань пісень Світ і на інших платформах (на кшталт Apple Music, YouTube Music та Amazon Music) до кінця року становитиме 38,3 мільярда прослуховувань. Тож, за оцінками Billboard, роялті співачки сягатимуть приблизно $160 мільйонів.

Цьогоріч Тейлор Свіфт потрапила до списку мільярдерів — завдяки успішному концертному туру The Eras. Також вона опинилася серед номінантів на звання "Людина року 2023" за версією Time.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок