Повна версія гри про оператора дрона ЗСУ вийде наприкінці лютого

Повна версія гри про оператора дрона ЗСУ вийде наприкінці лютого

Повна версія гри про оператора дрона ЗСУ вийде наприкінці лютого
Фото: Death From Above/Steam

Студія Rockodile та компанія Lesser Evil анонсували вихід повної версії гри Death From Above про українського оператора дронів. Її реліз відбудеться 22 лютого — до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це вони розповіли в X.

Суть гри: користувач або користувачка, що грає за оператора дрона ЗСУ, перебуваючи в тилу ворога, має знаходити та знищувати техніку, відновлювати лінії зв'язку та повертати викрадене обладнання, маючи із собою лише пульт.

Сам реліз відбувся ще в травні 2023 року, але гра перебувала в "дочасному доступі" і мала лише дві місії, два типи ворогів і ворожих транспортних засобів та один тип безпілотника.

Оновлення 1.0 має нові місії, завершений сюжет, новий ігровий режим, досягнення, локалізації та інші функції.

У дочасному доступі на платформі Steam гра перебувала дев'ять місяців та отримала рейтинг 96/100 на основі 260 відгуків.

У Death From Above можна пограти кількома мовами, зокрема англійською, французькою, білоруською, грузинською, а також кримськотатарською. Розробники показали новий трейлер.

Розробники одразу заявляли, що гру створювали для того, щоб збирати кошти для українських благодійних організацій: поки вона була у дочасному доступі, вдалося задонатити понад 10 тисяч євро.

Поки проєкт перераховує 30 % від прибутку, а після компенсації витрат на розробку та випуск ця частка збільшиться до 70 %.

Lesser Evil та Rockodile залучили до розроблення українських виробників військового ПЗ "Аеророзвідка" та "ГІС Арта", а гурт "Антитіла" записав для саундтреку пісню "Мій сокіл".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок