"S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" вийде у вересні: розробники оголосили остаточну дату релізу

"S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" вийде у вересні: розробники оголосили остаточну дату релізу

"S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" вийде у вересні: розробники оголосили остаточну дату релізу
. Фото: GSC Game World

Українська студія GSC Game World оголосила нову дату релізу "S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" — гра вийде 5 вересня 2024 року. Це вже четверте перенесення з моменту показу геймплею у 2021 році.

Про це команда студії повідомила 16 січня у соцмережах.

Трейлер з анонсом остаточної дати виходу S.T.A.L.K.E.R. 2 станом на ранок 17 січня набрав понад 200 тисяч переглядів та перебуває на 42 місці серед найпопулярніших відео в категорії "Ігри" на YouTube.

S.T.A.L.K.E.R. — це серія з трьох ігор у жанрі "шутер" від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали з'являтися аномалії. "Серце Чорнобиля" стане четвертою грою в серії та першою, яка була випущена на консолях.

Про плани випустити гру вперше заговорили у 2010 році. Але це вже четверте перенесення релізу з моменту показу геймплею у 2021 році — тоді проєкт планували випустити у квітні 2022-го. До цього моменту GSC Game World планувала випустити її у першому кварталі 2024 року.

PC Gaming Show визнав "S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" найочікуванішою грою 2024 року.

В офіційному листі від розробників йдеться, що гра ще потребує певного часу на доопрацювання з технічного погляду.

"Ми знаємо, що ви чекаєте на цей момент і повірте, ми теж. Але подорож в Зону вимагає додаткової підготовки, заради впевненості в її якості. Дякуємо за ваше терпіння та підтримку. Впродовж року ви точно побачите ще дуже багато інформації щодо гри", — додають вони.

Розробники зазначають, що походження гри займе приблизно 40 годин і в основній сюжетній лінії буде чотири фінали.

Вже доступне передзамовлення на цифрові та фізичні видання. S.T.A.L.K.E.R. 2 буде доступний для користувачів ПК та Xbox.

У січні 2022-го студія заявила, що не продаватиме гру на території Росії через повномасштабне вторгнення в Україну.

У березні 2023 року росіяни викрали мінімум 30 ГБ даних S.T.A.L.K.E.R. 2 і почали шантажувати розробників з вимогою переосмислити ставлення до гравців із Білорусі та Росії, залишити російську озвучку та відкинути "політизованість".

Розробники у своєму X (колишній Twitter) підтвердили хакерську атаку. Фанів попросили не дивитися й не поширювати злиті матеріали, оскільки вони застарілі, та дочекатися офіційного релізу гри.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок