Марґо Роббі отримає найпрестижнішу кінонагороду в Австралії

Марґо Роббі отримає найпрестижнішу кінонагороду в Австралії

Марґо Роббі отримає найпрестижнішу кінонагороду в Австралії
. Фільм "Барбі" режисерки Ґрети Ґервіґ. Фото: Vogue

Австралійська академія кіно і телевізійних мистецтв (AACTA) оголосила Марґо Роббі лауреаткою нагороди AACTA Trailblazer Award, яку вважають австралійським відповідником "Оскара" чи BAFTA.

Про це пресслужба академії повідомила 29 січня.

Премію Роббі вручать на церемонії нагородження AACTA 2024 у суботу, 10 лютого, в Будинку мистецтв на Золотому узбережжі Квінсленду.

"Вплив Марґо Роббі виходить за межі її екранних перформансів, оскільки вона продовжує формувати наративи та кидати виклик галузевим нормам. Її відданість справі розширення прав і можливостей жінок у кіно в поєднанні з талантом та діловою хваткою роблять Роббі впливовою фігурою у світі розваг і заслуженою лауреаткою AACTA Trailblazer Award 2024 року", — зазначили в організації.

Академія визначає двома найвидатнішими роботами Роббі фільм "Я, Тоня", де вона зіграла фігуристку Тоню Гардінґ, та стрічку "Сенсація", де вона зіграла молоду жінку, яка намагається вижити в токсичному середовищі новинної мережі; обидві ролі принесли акторці номінації на премію "Оскар".

"Австралія завжди була моєю опорою, і отримати таке визнання тут неймовірно особливо. Я вірю в силу сторителінгу та вплив, який він може мати на формування культури та натхнення інших", — сказала сама Роббі.

Нагороду AACTA Trailblazer Award вперше вручили у січні 2015 року. Премія відзначає досягнення талановитих людей, визнаючи їхній внесок у просування австралійського кіно як у самій Австралії, так і за її межами.

Раніше її отримували Кріс Гемсворт, Роуз Бірн, Саймон Бейкер та Айла Фішер.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок