"Це був клікбейт" — OTOY не планує змінювати ім'я

"Це був клікбейт" — OTOY не планує змінювати ім'я

Ексклюзивно
"Це був клікбейт" — OTOY не планує змінювати ім'я
OTOY. Фото: Ігор Ткач/Радіо Промінь

OTOY випустив альбом "темна ч. 2", з яким, як заявляв раніше, завершить "цей етап". У інтерв'ю Суспільне Культура він зазначив, що з його боку це був клікбейт і проєкт OTOY існуватиме й надалі.

"По-перше, це був клікбейт. По-друге, я написав, що оцей реліз стане останнім релізом. Реліз «темна ч. 2» — це буде мій останній реліз як артиста-початківця. Бо, по суті, цей альбом я розпочав писати у 2021 році, коли був мій перший рік діяльності як артиста. І завершив буквально вчора. Це означає, що з цим альбомом я пройшов весь свій шлях становлення", — пояснив артист.

Він також додав, що протягом першого етапу зрозумів, куди хоче рухатися далі й сподівається, що після виходу "темна ч. 2" розпочне працювати у цьому напрямі.

"Це буде той самий проєкт... Він і буде далі існувати, бо він добре відпрацьовує", — уточнив OTOY.

Хто такий OTOY

Otoy (справжнє імʼя якого В'ячеслав Дрофа) — виконавець у жанрах репу та хіп-хопу.

Перший трек, у якому OTOY з'явився під своїм псевдонімом для широкої публіки, — спільна робота з alyona alyona, Kalush та іншими — "Стержень". Пізніше того ж року вийшов дебютний EP артиста — Cvit.

З грудня 2020-го по березень 2021-го співпрацював із лейблом Bitanga Blood, ставши його першим артистом.

11 травня 2023 року OTOY разом із Марією Яремчук та Златою Дзюнькою виступив у другому півфіналі "Євробачення 2023" у Ліверпулі, де зачитав вірш Тараса Шевченка "Садок вишневий коло хати".

Про альбом "темна ч. 2"

30 січня OTOY випустив другу частину альбому "темна". До неї увійшло 11 треків, написаних у різний час — у 2021 році, а також буквально нещодавно. Відтак одна з пісень, наприклад, має відсилки до історії Романа Гринкевича та Соні Морозюк. У ліриці можна також почути алюзії до української літератури.

Перша частина альбому вийшла у листопаді 2023 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок