Оголосили ведучих фіналу нацвідбору на "Євробачення-2024"

Оголосили ведучих фіналу нацвідбору на "Євробачення-2024"

Оголосили ведучих фіналу нацвідбору на "Євробачення-2024"
Фото: Суспільне

Суспільне Мовлення назвало ведучих фіналу національного відбору на "Євробачення-2024". Ними стали фронтвумен гурту The HARDKISS Юлія Саніна, офіційний голос пісенного конкурсу в Україні Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак.

У фіналі національного відбору 3 лютого ведучі працюватимуть як разом на головній сцені, так і окремими парами в конкретних зонах.

Вести бекстейдж та передшоу нацвідбору буде Анна Тульєва — ведуча відеоблогу "Євробачення Україна".

Незмінний ведучий нацвідборів "Євробачення" в Україні Тімур Мірошниченко поділився, що конкурс для нього — це не просто чергова подія, а величезна частина життя.

"Знаєте, цьогоріч я закриваю вже майже друге десятиліття роботи на «Євробаченні», тому якщо для когось найважливіші дні у році — це день народження, Новий рік чи Великдень, то для мене це дні, коли відбуваються національні відбори та міжнародні фінали дорослого та дитячого «Євробачення». Тож само собою, бути ведучим нацвідбору для мене надзвичайно важливо і завжди, як перший раз, хвилююче", — поділився Мірошниченко.

До участі в шоу повертається членкиня журі національного відбору на "Євробачення-2023" — Юлія Саніна, яка тогоріч була однією з ведучих конкурсу в Ліверпулі.

"Для мене «Євробачення» — це музична подія міжнародного масштабу і передусім мить єднання країн заради підтримки одне одного, це свято музики", — сказала Саніна.

Вперше ведучим нацвідбору буде стендап-комік та волонтер Василь Байдак.

"Мені дуже цікаво, як воно буде. Це все у мене вперше. Вперше буду ведучим на телебаченні на нацвідборі на «Євробачення-2024». Вперше буду ведучим на телебаченні на нацвідборі на «Євробачення». Вперше буду ведучим на телебаченні. За офіційність події я буду відповідати лише смокінгом, а от за що я буду відповідати усім — це за приколи. Буду робити все можливе, аби було смішно, цікаво і чесно. І не переживаю, бо веду нацвідбір із професіоналами. До зустрічі", — розказав Байдак.

Що відомо про "Євробачення-2024"

68-й пісенний конкурс відбудеться у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня (на одному з них виступить Україна), а грандфінал — на 11 травня.

Мальме прийматиме "Євробачення" вже втретє. Там проводили конкурс у 1992 та 2013 роках. Квитки на "Євробачення-2024" розкупили у перший день продажів.

Загалом на конкурсі виступлять представники 37 країн. Люксембург повернеться на "Євробачення" після 30-річної паузи. Імовірно, кількість країн-учасниць зросте, адже ще тривають перемовини з Румунією.

Також ще невідомий представник України. Наразі оприлюднили пісні 11 фіналістів. Фінал відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. До 22 січня у "Дії" можна обрати членів журі нацвідбору на "Євробачення-2024".

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок