Mattel випустила колекцію Барбі "Жінки в кіно"

Mattel випустила колекцію Барбі "Жінки в кіно"

барбі лялька ляльки жінки в кіно
Колекція Барбі "Жінки в кіно", січень 2024 року. Фото: Mattel Creations

Американська компанія Mattel, яка випускає ляльки Барбі, з 10 січня відкрила продаж нової колекції — "Жінки в кіно". Імовірно, на цю лінію надихнув фільм "Барбі" Ґрети Ґервіґ.

Продаж доступний на сайті Mattel.

Компанія зазначила, що ці ляльки мають професії у сфері кіновиробництва, де жінки недостатньо представлені. У колекції чотири ляльки: керівниця студії, режисерка, операторка та кінозірка. У наборі також є аксесуари для кожної професії: смартфон і сонцезахисні окуляри для голови студії; гарнітура, видошукач і сценарій для режисерки; камера і вагонка для кінооператорки та нагородна статуетка і ювелірні прикраси для актриси.

На сайті виробника також наголошують, що ляльки мають різну зовнішність, колір волосся, шкіри, очей і тип фігури.

Ці іграшки виходять у межах Barbie Career of The Year: як пише Mattel, це лінія, в якій уже представлено 250 найрізноманітніших професій для ляльки Барбі. Щороку бренд обирає галузь і кілька спеціальностей, які мають показати присутність жінки та надихнути дітей розрити свій потенціал та засвоїти, що в усіх є рівні можливості на ринку праці. Ляльки "працюють" у десятках сфер, як-от медицина, наука, журналістика, комп'ютерні технології, космос тощо.

У 2023 році Барбі випустила ляльок "Жінки в спорті": генеральну менеджерку, тренерку, суддю та спортивну репортерку. У 2022 році у продаж вийшла "Команда еколідерів": гендиректорка зі сталого розвитку, науковиця, інженерка з відновлюваної енергетики та захисниця довкілля.

Mattel прямо не вказує, що лінія 2024 року натхненна стрічкою "Барбі" від Ґрети Ґервіґ, але це припускають у медіа. Зокрема, на це звернули увагу у Variety.

Про еволюцію ляльки Барбі та її ролі в суспільстві читайте в матеріалі Суспільне Культура.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок