Disney розробив дитячу абетку за фільмом "Чужий", але книжку вже розкритикували

Disney розробив дитячу абетку за фільмом "Чужий", але книжку вже розкритикували

Чужий абетка дісней буквар книжка A Is for Alien Disney
Обкладинка абетки від Disney "A Is for Alien: An ABC Book" за мотивами фільму "Чужий". Фото: Amazon

Студії 20th Century та Disney 9 липня 2024 року випускають дитячу абетку під назвою "A Is for Alien: An ABC Book" за мотивами фільму "Чужий".

Про це повідомляють видання про кіноіндустрію IndieWire, американський журнал Newsweek, а передпродаж букваря вже є на Amazon.

Книжку анонсують як "безтурботне переосмислення культового фільму «Чужий»". Її можна буде придбати в палітурці та електронній версії за $5,99. Героями дитячої книжки будуть персонажі фільму — голова екіпажу Ріплі та інопланетянин Чужий. Видання складається з 24 сторінок, які проілюстрував Disney. Абетка рекомендована на вік 2-5 років.

Журналісти IndieWire та Newsweek додають, що абетка за "Чужим" — це маркетинговий хід, аби популяризувати бренд, і що деякі користувачі в мережі розкритикували перетворення кіно на дитячу книжку.

Абетка вийде в серії Little Golden Books, у якій друкуються дитячі видання про знаменитостей (Тейлор Свіфт, The Beatles тощо) та за відомими картинами, як-от "Зоряні війни", твори кіновсесвіту Marvel, "Аладдін", "Тачки", "Русалонька", "Міккі Маус" та інші.

"Чужий" (1979) — фантастичний фільм жахів режисера Рідлі Скотта. За сюжетом, екіпаж космічного корабля "Ностромо" перехоплює сигнал SOS з іншої планети і вирушає дослідити, що сталося. На членів екіпажу нападає інопланетянин і захоплює їхній корабель. У стрічці показується боротьба офіцерки корпорації Weyland-Yutani Елен Ріплі з представниками агресивної позаземної форми життя — Чужими. Цей фільм став початком франшизи, в межах якої було знято ще 5 картин.

За "Чужим" уже випускали книги, але дорослі. Наприклад, у рік випуску фільму Алан Дін Фостер видав роман, оснований на стрічці. Книга була написана за остаточним варіантом сценарію.

Раніше Variety повідомляло, що у 2023 році компанія Universal обігнала Disney — стала найприбутковішою студією. Таким чином корпорація Disney вперше з 2015 року не заробила найбільше у світі касових зборів.

Крім того, вперше за довгий час Disney не увійшов у трійку найкасовіших фільмів року. Ці місця посіли "Барбі" від Warner Bros. ($1,4 млрд), The Super Mario Bros. Movie ($1,3 млрд) і "Оппенгеймер" ($950 млн) від Universal. Також це вперше з 2014 року (за винятком років пандемії), коли жоден із фільмів Disney не набрав понад мільярд доларів.

У заяві для преси студія частково пояснює різницю в $80 млн тим, що минулоріч випустила на 7 фільмів менше, ніж Universal.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок