The Beatles з новою піснею можуть очолити британський чарт — вперше за останні 54 роки

The Beatles з новою піснею можуть очолити британський чарт — вперше за останні 54 роки

The Beatles з новою піснею можуть очолити британський чарт — вперше за останні 54 роки
Скриншот із кліпу

"Остання" пісня The Beatles — Now And Then — може очолити британський чарт. Згідно з даними продажів і потокового прослуховування, за перші 48 годин вона випереджає інших лідерів списку.

Про це 6 листопада повідомило видання Billboard з посиланням на Official Charts Company.

Якщо трек утримає свої позиції, Now And Then стане 18-ю піснею-лідеркою британського чарту для The Beatles і першим за останні 54 роки релізом, з того часу як The Ballad of John and Yoko очолила його у 1969 році.

Now And Then дебютувала на 42 місці у Великій Британії за підсумками лише 10 годин продажів, але тепер очікують, що після публікації чарту цієї п'ятниці, 10 листопада, вона підійметься на верхівку офіційного рейтингу.

У день свого релізу пісню навіть назвали "найгарячішим записом" на BBC Radio 1.

Як сказав Пол Маккартні, ця пісня пронизана любов'ю: "Джон говорить про «я сумую за тобою» і подібні речі, тому, я думаю, емоції — це ключове слово, яке люди повинні взяти з цього запису".

Найближчим конкурентом у чарті, згідно з даними Official Charts Company, є пісня учасника південнокорейського гурту BTS Чонгука Standing Next to You, яка претендує на друге місце в чарті. Це був би найвищий пік сольної кар'єри виконавця k-pop у Великій Британії. Кліп на цю пісню зняла українська режисерка Таню Муіньо.

Як створили пісню

Пісню Now and Then створив Джон Леннон наприкінці 1970-х років. У 1994-му вдова Леннона Йоко Оно подарувала демозапис Полу Маккартні. Щоб закінчити пісню, він скористався штучним інтелектом.

Пол Маккартні й Рінго Старр спродюсували нові партії для пісні, включно з партіями для гітари, записаними Джорджем Гаррісоном у 1995 році, а продюсер Джайлз Мартін додав нове струнне аранжування. У нову пісню додано беквокал з оригінальних записів Here, There and Everywhere, Eleanor Rigby та Because.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок