Телемарафон "Єдині новини" працює над зміною формату — Ростислав Карандєєв

Телемарафон "Єдині новини" працює над зміною формату — Ростислав Карандєєв

Телемарафон "Єдині новини" працює над зміною формату — Ростислав Карандєєв
. Ростислав Карандєєв. Фото: МКІП

Телемарафон "Єдині новини" може змінити свій формат, вважає т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Зараз залучені до проєкту канали розглядають варіанти.

Про це Карандєєв розповів у інтервʼю для "Українського радіо".

"Мені здається, що вже найближчим часом такі пропозиції будуть випрацювані", — сказав він.

Він додав, що рішення про запровадження мовлення у форматі телемарафону "Єдині новини" було надзвичайно актуальним на першому етапі війни, оскільки кожен ключовий мовник "взяв кожен свою нішу":

"Хтось краще виготовляє українські новини, хтось краще працює з закордонними пунктами, у когось є більш налагоджені й цікавіші продукти студійного вироблення. Тобто кожен з учасників телемарафону доєднався своїм ресурсом. Справді, хтось більше робить роботу, хтось менше, але наразі це єдиний продукт", — зауважив він.

Разом з тим Карандєєв підкреслив, що для телеканалів є важливим внесення нових форм, нових форматів оскільки "життя йде, змінюються і наше бачення, і формати, запрацювала економіка, з’явилися рекламодавці".

Довіра до телемарафону "Єдині новини" зменшується — результати опитування

Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного 4 — 10 грудня 2023 року, телемарафону довіряють менше половини українців, а саме — 43%.

У КМІС зазначили, що водночас до 38% зросла частка тих, хто не довіряє телемарафону (решта 19% мають невизначене ставлення). Утім, станом на зараз баланс довіри-недовіри лишається позитивним (тобто більше тих, хто йому довіряє, ніж не довіряє).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок