Кельнський собор закрили для туристів через загрозу тероризму

Кельнський собор закрили для туристів через загрозу тероризму

Кельнський собор закрили для туристів через загрозу тероризму
Кельнський собор у Німеччині. koelner-dom.de

Через терористичну загрозу туристам заборонили відвідувати храм у німецькому місті Кельн на невизначений термін.

Про це повідомили на сайті Кельнського собору 26 грудня.

Таке обмеження запровадили після повідомлення про загрозу терористичного акту. До відповідного розпорядження в храмі будуть відбуватися тільки богослужіння та сповіді. Водночас посилять безпекові заходи: відвідувачів попросили "бути готовими до перевірки документів", а також "утриматися від носіння сумок".

"Просимо з розумінням поставитися до цих обмежень, які узгоджені з усіма рекомендаціями поліції. Від щирого серця дякуємо вам за терпіння, спокій та підтримку. Ми переконані, що впораємося з цією тимчасовою винятковою ситуацією так само добре, як і в останні кілька днів. Безпека — понад усе. Для нас важливий ваш добробут", — зазначили представники храму у зверненні.

Окрім цього, тепер людям буде заборонено підходити до престолу та ставити свічку за молитовним проханням усередині собору. Втім, це можна зробити надворі: з ініціативи поліції Кельну та організатора різдвяного ярмарку перед собором встановили кілька лавок зі свічками Кельнського собору.

Кельнський собор
Кельнський собор. koelner-dom.de

"Кожен, хто в ці дні запалює свічку перед Кельнським собором, також подає приклад миру. Нехай цей знак миру зростає, поширюється та світить у всьому світі", – наголосив настоятель собору.

Зазвичай у період різдвяних та новорічних свят Кельнський собор відвідує до 100 тисяч туристів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок