444, а потім 555: подружжя перевершило свій рекорд за кількістю прикрашених ялинок

444, а потім 555: подружжя перевершило свій рекорд за кількістю прикрашених ялинок

555 ялинок Німеччина Сюзанна і Томас Єроміни рекорд прикрашених ялинок
Сюзанна і Томас Єроміни, які встановили світовий рекорд з прикрашання ялинок, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023 року. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

Сюзанна і Томас Єроміни з Німеччини встановили світовий рекорд з прикрашання різдвяних ялинок — у їхньому домі 555 святкових дерев. А попереднє найбільше число в 444 ялинки встановило це саме подружжя у 2021-му.

Про рекорд сповістив Інститут рекордів Німеччини (RID).

Пара розповідає, що прикрашанням ялинок захоплювався спершу Томас. Сюзанна ж приєдналась і розділила любов до святкового антуражу.

"У якийсь момент Тото виявив свій ентузіазм до прикрашання, а потім почав купувати все більше і більше ялинкових прикрас і не зупинився досі. Мені довелося до цього звикнути, але тепер мені це також дуже подобається", — каже жінка.

Ялинки не однакові, є нестандартні й тематичні: присвячені "Зоряним війнам", футболу, міньйонам та багато чому іншому.

444, а потім 555: подружжя-рекордсмени за кількістю прикрашених ялинок
Помешкання Сюзанни і Томаса Єромінів, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

Єроміни з 2017 по 2021 уже встановлювали п'ять світових рекордів RID поспіль. Цьогоріч вони отримали свій шостий сертифікат про світовий рекорд. Він долучиться до інших грамот, під які відведена стіна.

444, а потім 555: подружжя-рекордсмени за кількістю прикрашених ялинок
Грамоти про рекорди Сюзанни і Томаса Єроміних, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023 року. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

"Але це вже все. Після 555 дерев наші можливості вичерпані. А ще мені дуже подобається номер, його легко запам'ятати", — сказав Томас Єромін. Інститут рекордів же припускає, що сім'я знайде можливість перевершити й цю цифру. За подружжям стежать німецькі медіа, сім'я також отримувала запити з Японії.

Інститут рекордів Німеччини (Rekord-Institut für Deutschland, RID) — це німецькомовний аналог міжнародної книги рекордів. RID збирає та перевіряє найкращі показники з німецькомовного регіону та засвідчує світові рекорди, які потім публікує на сайті та видає у своїх книгах.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок