Антон Вельбой і лейбл Papa Music "дійшли згоди та розв'язали всі питання"

Антон Вельбой і лейбл Papa Music "дійшли згоди та розв'язали всі питання"

Антон Вельбой і лейбл Papa Music "дійшли згоди та розв'язали всі питання"
Фото: Instagram papa.music.ukraine та a.wellboy

Лейбл Papa Music та співак Антон Вельбой, відомий як Anton Velboi та Wellboy, заявили, що вирішили конфлікт. Утім, досі невідомо, чи продовжить артист співпрацю з компанією.

Про це стало відомо зі спільного допису лейблу Papa Music та артиста.

28 листопада в Instagram опублікували знімок представника Papa Music разом з Антоном Вельбоєм. У дописі вони зазначили, що всі конфліктні питання мирно з'ясовані, а далі рішення мають з'явитися на офіційному сайті.

"Раді повідомити, що лейбл PAPA Music та @a.wellboy дійшли згоди та розв'язали всі питання. Перемир'я чи офіційне припинення співпраці? Рішення незабаром з'явиться на офіційних сторінках @papa.music.ukraine", — йдеться в пості.

Конфлікт Антона Вельбоя з Papa Music

У вересні Антон Вельбой в етері шоу "Вікенд Нової Музики" на Радіо Промінь поділився, що "потрапив у юридичну пастку" співпраці з музичним лейблом Papa Music, з яким на той час ще мав контракт.

Стримінгові платформи заблокували його сингл "Люди на Землі" на наступний день після релізу, а YouTube видалив кліп на пісню за режисурою Сашка Багазія. Антон Вельбой зазначив, що ситуацію з правами у його випадку може вирішити лише суд.

Виконавець прагнув у судовому процесі залишити за собою можливість виступати під псевдонімом Wellboy та запобігти блокуванню його контенту. Окрім цього, Вельбой пояснив, чому вирішив завершити співпрацю з Papa Music:

"Я прагну розірвання контракту, бо коли його підписував, не думав, що все так складно. Мені здавалось, що це, як робота. І якщо ти на ній не витримуєш, то можеш звільнитися. Але виявляється, що все не так".

Papa Music — власник знаку для товарів і послуг Wellboy. За дострокове припинення співпраці була передбачена певна грошова компенсація. Лейбл запропонував артисту суму, меншу в десять разів, ніж передбачав контракт — проте це не влаштувало Антона.

Також артист обрав собі новий псевдонім замість Wellboy — Anton Velboi:

Звісно, можна було б вигадати собі псевдонім, наприклад Брудний розбійник чи Хороший хлопчина, але я вирішив, що просто залишу ім'я та прізвище в такому написанні, як у паспорті. І це точно у мене ніхто не забере.

Але Вельбой програв суд проти Papa Music і був зобов'язаний виплатити лейблу 300 тисяч доларів за дострокове розірвання договорору.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок