Актора Джеймі Фокса та фронтмена Guns N'Roses звинуватили у сексуальному насильстві: суть справ

Актора Джеймі Фокса та фронтмена Guns N'Roses звинуватили у сексуальному насильстві: суть справ

Актора Джеймі Фокса та фронтмена Guns N'Roses звинуватили у сексуальному насильстві: суть справ
Джеймі Фокс. Pinterest

На американського актора Джеймі Фокса до суду подала жінка, яка звинувачує його в сексуальному насильстві у 2015 році. А фронтмена Guns N'Roses Ексла Роуза звинуватили у сексуальному насильстві та побоях у 1989 році.

Звинувачення проти Джеймі Фокса

Жінка розповіла, що попросила Фокса сфотографуватися разом у ресторані в Нью-Йорку, а після цього він її обмацав, пише BBC. Обвинувачка вимагає відшкодування збитків за "сексуальне насильство, жорстоку поведінку, напад і побиття".

У позові стверджується, що інцидент стався близько 01:00 ночі 26 серпня 2015 року в ресторані Catch NYC після того, як жінка сіла за столик поруч з Джеймі Фоксом.

Актор був у стані алкогольного сп'яніння і погодився сфотографуватися, сказавши: "Звичайно, крихітко, для тебе все що завгодно". Він додав, що жінка "гарно пахне" та має "тіло супермоделі".

Далі в заяві йдеться про те, що чоловік повів шанувальницю до відокремленої частини ресторану, торкнувся її грудей і засунув руки в спідню білизну без її згоди. Інцидент закінчився, коли за жінкою прийшов її друг.

Жінка також вимагає відшкодування збитків від власника ресторану й бару Марка Бірнбаума, який, за її словами, сидів з Фоксом незадовго до того, як стався напад.

У позові додається, що внаслідок "огидних дій" жінка "зазнала і продовжує страждати від сильного емоційного стресу та тривоги, приниження, збентеження, посттравматичного стресового розладу та інших фізичних і емоційних збитків".

Джеймі Фокс — 55-річний американський актор, співак і стендап-комік. Відомий за ролями у фільмах "Нова Людина-павук 2. Висока напруга" (2014), "Робін Гуд" (2018), "Рей"(2004), "Джанґо вільний" (2023) тощо. У 2005 році отримав "Оскар" за найкращу чоловічу роль у фільмі "Рей". Поки він не коментував позов.

Звинувачення проти Ексла Роуза

У сексуальному насильстві звинувачують Ексла Роуза, фронтмена гурту Guns N'Roses та вокаліста AC/DC. На нього подала до суду колишня модель Шейла Кеннеді, пише BBC.

Вона стверджує, що рок-музикант напав на неї під час бурхливої сутички в готельному номері в Нью-Йорку 1989 року. Він нібито накинувся на неї, а потім схопив "за волосся і потягнув через весь номер до своєї спальні" та здійснив над Кеннеді сексуальне насильство попри те, що жінка "стікала кров'ю".

Згідно з позовом, Кеннеді була свідкою того, як Роуз займався сексом з іншою моделлю в "агресивній" манері, і це "здавалося болючим для моделі".

Також у позові йдеться, що в Кеннеді розвинулися "симптоми, схожі на посттравматичний стресовий розлад", коли вона чує пісні Guns N'Roses.

Колишні партнерки Роуза раніше звинувачували його у фізичному насильстві, про що колишня модель згадала у своєму позові. Поки співак не коментував звинувачення.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок