Стало відомо, коли вийде серіал "Містер і місис Сміт"

Стало відомо, коли вийде серіал "Містер і місис Сміт"

Містер і Місис Сміт, серіал, серіали, прем'єра, США, Amazon Prime Video
Кадр із серіалу "Містер і Місис Сміт", США, 16 листопада 2023 року. Фото: Prime Video/X

Серіал "Містер і місис Сміт", який є переосмисленням класичного бойовика 2005 року, вийде на стримінговому сервісі Amazon 2 лютого 2024 року.

Про це компанія-виробник Prime Video написала у своєму X (раніше — Twitter).

Про що серіал "Містер і місис Сміт"

"Містер і місис Сміт" від Prime Video мав вийти в листопаді цього року, але прем'єру 14 вересня перенесли на наступний рік — усе через страйки акторів у Голлівуді.

Серіал складатиметься з восьми епізодів. Він буде доступний у 240 країнах і територіях. Роботу спільно створили та продюсували Дональд Ґловер і Франческа Слоун. Ґловер грає головну роль — Джона Сміта. А в ролі Джейн Сміт — акторка Мая Ерскін.

Мая Ерскін, Джейн Сміт, серіал "Містер і місис Сміт", США, актриса, акторка
Мая Ерскін у ролі Джейн Сміт у серіалі "Містер і місис Сміт". Фото: Prime Video/X

У коментарі для Entertainment Weekly Дональд Ґловер сказав, що коли вперше подивився фільм 2005 року, то не зовсім зрозумів історію. Він запевняє, що серіал — не римейк оригінального фільму. Команда хотіла більше зосередитися на шлюбі й стосунках між чоловіком і жінкою, особливо після проблем у парах, які виникли протягом карантину Covid-19 у 202 році. Зокрема, в анотації до серіалу йдеться, що Сміти відмовилися від власних особистостей, щоб бути партнерами у шпигунстві та шлюбі. А коли стосунки затріщать, вони мусять боротися, аби лишитися разом, бо в такому шлюбі розлучення — не варіант.

"Чому люди взагалі одружуються? Половина потім розлучається — то яка мета? — говорить Ґловер. — Зробімо шоу про стосунки, але з цього погляду, зосередившись більше на тому, що таке шлюб, довіра, робота в команді, самотність і таке інше. Я просто хотів, щоб це було щось, що промовлятиме до людей просто зараз, бо чому ми почуваємося самотніми в часи достатку? Фільм не про це".

серіал "Містер і місис Сміт", сша, голлівуд, Amazon Prime Video
Кадр із серіалу "Містер і місис Сміт", США, 16 листопада 2023 року. Фото: Prime Video/X

Ґловер вважає, що серіал сприйметься геть інакше, ніж стрічка, для багатьох глядачів. Він переконаний, що це й на краще.

"Ви завжди можете повернутися й переглянути стару версію, але ця дає вам інше відчуття. Люди, напевне, будуть шоковані. Я просто знаю, наскільки публіка любить іншу версію і що, якщо всі скажуть: «Е-е-е... у них нічого не вийшло». Я сподіваюсь, що деякі люди скажуть: «Це краще, ніж оригінал», а деякі: «Це набагато гірше»", — припускає актор і режисер.

Оригінальний бойовик "Містер і місис Сміт"

Фільм "Містер і місис Сміт" режисера Дага Лаймана вийшов у світовий прокат 2005 року та зібрав 487,3 мільйона доларів. У головних ролях — Анджеліна Джолі та Бред Пітт. Вважається, що саме під час зйомок цієї стрічки між Джолі та Піттом зав'язався роман.

Фільм розповідає про пересічну подружню пару. Джон і Джейн Сміти одружені не дуже давно, але вже стомлені шлюбом. Їм здається, що вони знають одне про одного все. А потім виявляється, що вони працюють найманими вбивцями в організаціях, які конкурують між собою.

фільм 2005 сша голлівуд містер і місис сміт
Кадр з оригінального фільму "Містер і місис Сміт" 2005 року. Фото: скриншот

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок