В Італії помер дизайнер Gucci та креативний директор Moschino

В Італії помер дизайнер Gucci та креативний директор Moschino

Помер Давіде Ренне
Дизайнер Давіде Ренне. Дизайнер Давіде Ренне. Фото: Moschino/Instagram

У віці 46 років раптово помер Давіде Ренне — дизайнер італійських брендів Gucci та Moschino. Він лише кілька днів тому, 1 листопада, обійняв посаду креативного директора Moschino.

Про смерть митця написали на сторінці Moschino.

Ренне не стало 10 листопада в Мілані.

"Немає слів, щоб описати біль, який ми відчуваємо в цей гіркий момент. Давіде приєднався до нас лише кілька днів тому. Аж ось раптова хвороба передчасно забрала його від нас. Ми досі не можемо повірити в те, що сталося. З Давіде ми працювали над амбітним проєктом — з ентузіазмом та оптимізмом щодо майбутнього. Попри те, що він був з нами дуже недовго, Давіде зумів одразу завоювати любов і повагу", — говорить Массімо Ферретті, представник бренду.

Офіс Moschino оголосив про призначення Давіда Ренне новим креативним директором 16 жовтня 2023 року. Перша колекція дизайнера для Moschino була запланована на Тиждень моди в Мілані в лютому 2024 року.

Давіде Ренне — митець тосканського походження, з містечка Фоллоніка. Протягом 20 років він займався дизайном жіночих колекцій у Gucci, і зрештою очолив там відділ дизайну жіночого одягу. У Moschino він мав керувати жіночим та чоловічим одягом, а також аксесуарами для основної лінії бренду.

"У середній школі під час навчання наук я зрозумів, що з якоїсь загадкової причини продовжую малювати жіночий одяг", — писав він про захоплення модою, передає Vogue. Потім він пішов навчатися улюбленої справи до школи моди Polimoda у Флоренції.

"Мода, як і життя, полягає в тому, щоб відкрити себе", — говорив Давіде Ренне після призначення на посаду креативного директора Moschino.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок